POLKAS Kowalski Spółka Jawna

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Kraków, ul. Pasternik 94

Czym się zajmujemy?

Współpraca z POLKAS to pewność doboru najlepiej dopasowanych rozwiązań ERP. Dodatkowo wspierane są one naszymi autorskimi aplikacjami, zbudowanymi po to, aby łączyć w jedną całość oprogramowanie pochodzące od różnych producentów. Umożliwia to korzystanie z danych zgromadzonych w bazach, a także tworzenie raportów, czy też dokonywanie analiz biznesowych. Na zlecenie Klienta tworzymy też dedykowane dodatki funkcjonalne. Kompleksowość usług dopełnia pełne wsparcie informatyczne, począwszy od budowy sieci strukturalnych i systemów serwerowych, a kończąc na codziennej odpowiedzialności za bezawaryjną pracę całej struktury IT w firmie.

Chmura

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, Kadry Płace, Księgowość, BI, CRM, Projekty
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 375 wdrożeń
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 12 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel/ e-commerce
Dlaczego my?
  • Zespół z 20-letnim doświadczeniem wsparcia procesów sprzedażowych
  • Ponad 6000 zadowolonych klientów w różnych obszarach działalności biznesowej
  • Niezależny dostawca rozwiązań IT
  • Profesjonalny i szybki serwis
  • Praktyka w dobieraniu najlepszych, ukierunkowanych na niezawodność rozwiązań
  • Kompleksowa oferta
Wdrożenia
wdrożenie ERP enova365 w TTI
Tobacco Trading International Poland Handel/ e-commerce
Magdalena Jungiewicz, Specjalista ds. kadrowo-płacowych
Magdalena Jungiewicz, Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Dużym udogodnieniem są Pulpity Pracownicze, gdzie nieobecności wnioskowane przez pracowników są automatycznie zapisywane w programie. Dodatkowo pracownik ma wgląd w swoje dane finansowe i osobowe. Ponadto enova365 ma możliwość przygotowania wielu raportów bezpośrednio z systemu, co usprawniło prowadzenie różnego typu analiz.

Ecomat sp. j Budownictwo/ nieruchomości
Przemysław Wójcik
Przemysław Wójcik

Wystawiamy kilkaset dokumentów miesięcznie. Rozwijamy się, planujemy dokupienie kolejnych stanowisk enova 365 Handel. Podjęliśmy dobrą decyzję: zminimalizowaliśmy koszty wejścia, a nasi handlowcy mają dostęp do systemu niezależnie od tego czy handlowcy są w biurze, u klienta, czy w trasie.

Tarnowskie Zakłady Osprzętu Elektrycznego „Tarel” sp. z o.o. Produkcja

Niepodważalną zaletą zastosowanych w firmie Tarel analiz z zakresu Handlu jest możliwość łatwego dostępu do danych. Przygotowane raporty wykazują tendencję sprzedaży, wskazując kierunek rozwoju dla przedsiębiorstwa. 

Tactica Pharmaceuticals Handel/ e-commerce
Agata Jędrysik, specjalista ds. zakupów i logistyki
Agata Jędrysik, specjalista ds. zakupów i logistyki

System Eenova365 usprawnił w naszej firmie przede wszystkim proces realizacji zamówień. W tym obszarze najważniejsza jest szybkość działania co jest w tym momencie możliwe poprzez zastosowanie odpowiednich komunikatów.”

Auto-Akces s.c. Handel/ e-commerce
Elastyczność i intuicyjna obsługa programu enova365 oraz profesjonalnie przeprowadzone przez POLKAS szkolenie pozwoliły na szybkie przygotowanie naszych pracowników do pracy w nowym stystemie. 
Krakowski Park Technologiczny Edukacja/ szkolenia

Zastosowanie nowoczesnego, bezpiecznego i nadążającego za zmianami przepisów prawa systemu ERP, jakim jest enova365, rozwiązało problemy, z jakimi firma borykała się w okresie korzystania ze starszych narzędzi. System enova365 zapewnił możliwość dostosowania funkcjonalności do indywidualnych oczekiwań  Użytkowników systemu. Jedna baza danych dla wszystkich modułów umożliwia zwiększenie wydajności pracy, zapewnia spójność oraz bezpieczeństwo informacji. Zastosowanie modułu Workflow oraz Pulpitów Pracownika i Kierownika przyspieszyło i zapewniło spójność procesu obiegu i akceptacji dokumentów. 

Urbaś sp. z o.o. Handel/ e-commerce

Dzięki wdrożeniu programu enova365 zyskaliśmy kontrolę nad procesami zachodzącymi w naszej firmie. System zapewnił nam dostęp do kluczowych informacji i pozwolił na sprawne prowadzenie gospodarki magazynowej i produkcji. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom firmy wdrożeniowej POLKAS z sukcesem odwzorowano w programie procesy specyficzne dla naszej branży.

wdrożenie systemu ERP w MAREMA
Marema Handel/ e-commerce

Od systemu ERP oczekiwaliśmy otwartości na rozwijanie zakresu wykorzystywanych przez nas funkcji oraz długofalowej współpracy z producentem systemu jako partnerem biznesowym. Możliwość integrowania kolejnych funkcjonalności oprogramowania bez konieczności jego całkowitej wymiany oraz elastyczność rozwiązania była dla nas kluczową cechą przemawiającą za systemem enova365.

Dom Pomocy Społecznej w Krakowie Utilities/ użyteczność publiczna
Pracownik Działu Pracy Socjalnej
Pracownik Działu Pracy Socjalnej

Wdrożenie rozwiązania enova365 CRM pomogło zinformatyzować procesy, które dotychczas realizowaliśmy w oparciu o ręczne notatki. Teraz wszystkie potrzebne dane są zawarte w systemie, łatwo dostępne, i pozwalają nam na efektywne planowanie i kontrolę nad wyjazdami i dietami Mieszkańców naszego Domu Pomocy