bit.com Robert Trubas

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Kraków, ul. Radzikowskiego 94A/11

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą działającą w branży informatycznej od 2004 roku. Specjalizujemy się we wdrożeniach systemu enova365 praktycznie od samego początku. Posiadamy specjalistów z obsługi wszystkich modułów systemowych enova365. Posiadamy doświadczenie w pisaniu oprogramowania rozszerzającego standardowe możliwości enova365, jak również integracją z innymi systemami. Oferujemy naszym Klientom darmową prezentację, szkolenia dla pracowników jak również wszelkiego typu prace instalacyjno – konfiguracyjne mające na celu jak najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości systemu enova365. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę programową oraz sprzętową.

Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, BI, Produkcja
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 275 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 20 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel/ e-commerce
Dlaczego my?
  • Obsługa wszystkich modułów enova365
  • Doświadczenie w integracji z innymi systemami, tworzenie własnych modułów, dodatków, raportów
  • Doświadczenie we wdrożeniach w firmach zagranicznych
  • Rzetelność, elastyczność, niezawodna obsługa Klienta
  • Kompleksowa obsługa firm, pełne wsparcie, zarówno w trakcie wdrożenia jak i po wdrożeniu
  • Własne serwery zabezpieczające dane
Wdrożenia
Payroll360 Outsourcing pracowników

Korzyści płynące z wdrożenia:
po modyfikacjach wszystkie dane o ocenach znajdują się w bazie, dlatego czas tworzenia zestawień na polecenie przełożonego zajmuje znacznie mniej czasu, łatwość przygotowywania zbiorczych ocen, wymóg uzasadnienia oceny pozwala na rzetelne wystawianie noty wraz z informacją dotyczącą powodu takiego wyboru, ułatwienie na ocenie pracowniczej, na zakładce Oceniani dodano pole Oceniający, dzięki któremu po uzupełnieniu pola tworzą się arkusze dla danego pracownika, komunikaty o występujących błędach, które wskazują użytkownikowi, co dokładnie podlega poprawie. 

COOL SPORT Handel/ e-commerce
Michał Goll
Michał Goll

Program enova całkowicie spełnił nasze oczekiwania, a nawet zaskoczył wieloma dotychczas nieznanymi funkcjami, które pozwolą nam w przyszłości rozwijąć się i tworzyć rożne nowe zastosowania informatyczne.

Sambud-2 Handel/ e-commerce
Joanna Kucińska, Dyrektor zarządzający
Joanna Kucińska, Dyrektor zarządzający

Wybraliśmy system enova, ponieważ zapewniał nam maksymalną elastyczność oraz poprawę jakości pracy. Nowatorskie podejście do wielu aspektów naszej pracy pozwoliło nam wykorzystać niestandardowe funkcjonalności dostarczając narzędzie do skutecznego zarządzania projektami.

Expert Glass sp. z o. o. Handel/ e-commerce

Wprowadzenie systemu enova356 pozwoliło na ewidencjonowanie zamówień rejestrowanych w module handlowo-produkcyjnym dostosowanym do potrzeb spółki w procesie wdrożenia. System zapewnia, że wszyscy użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do odpowiednich danych, a aktualizacje danych i zależności są na bieżąco uwzględniane w działaniu systemu.

Agencja Ochrony Osób i Mienia JUSTUS sp. z o.o. Usługi i B2B
bit.com Robert Trubas
bit.com Robert Trubas

Zastosowano rozwiązanie Business Intelligence enova365 w wariancie obszarowym.
Dzięki temu możliwe stało się bieżące kontrolowanie wartości przychodów i rozchodów zarówno w kontekście poszczególnych spółek, jak i grupy.

SGL Graphite Solutions Polska sp. z o. o Produkcja

Korzyści płynące z wdrożenia:
wymóg uzasadnienia oceny pozwala na rzetelne wystawianie noty wraz z informacją dotyczącą powodu takiego wyboru, ułatwienie na ocenie pracowniczej, na zakładce Oceniani dodano pole Oceniający, dzięki któremu po uzupełnieniu pola tworzą się arkusze dla danego pracownika, dodano możliwość uruchomienia oceny z zewnątrz arkusza, na wnioskach o szkolenie w module szkolenie została dodana możliwość podziału kosztów, sumowanie kosztów szkolenia i przenoszenie sumy do standardowego pola Koszt na wniosku, dodanie ankiety poszkoleniowe dotyczącej przeprowadzonych szkoleń.