itDesk Sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Opole, ul. Księdza Bolesława Domańskiego 112A

Czym się zajmujemy?

itDesk to lider branży informatycznej w woj. opolskim. Specjalizujemy się we wdrożeniach i integracjach systemów ERP. Naszym Klientom oferujemy rozwiązanie dla biznesu wspierających pracę m.in w obszarach: księgowość, kadry i płace, handel, przepływ dokumentów, CRM, platformy sprzedażowe B2B, integracja systemów, e-commerce.

Wdrożenia ERP w chmurze

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 100 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 12 lat
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel/ e-commerce
Dlaczego my?
  • Ponad 20 letnie doświadczenie
  • 25 specjalistów na miejscu
  • Duża liczba własnych dodatków i integracji
  • Wykwalifikowany zespół wdrożeniowy, sprawdzona metodyka wdrożeniowa
  • Świadczenie usług szkoleniowych i wsparcia technicznego
Wdrożenia
Hamburger Recykling Produkcja

Spółka Hamburger Recycling Polska powstała w roku 2006 i w zasadzie prawie od początku swojej działalności związana była z systemem enova365, początkowo przez kilka lat jedynie w zakresie modułu Księga Handlowa i Księga Inwentarzowa. Następnie poszerzyła swój zakres o moduł Kadry i Płace i częściowe wykorzystanie modułu Handel. Z biegiem lat i rozwoju działalności poszerzane były zakresy korzystania z kolejnych funkcjonalności poszczególnych modułów. Intuicyjne poruszanie się po programie i możliwość dostosowania wszelkich widoków na potrzeby użytkownika, jak również duża dostępność raportów oraz możliwość ich modyfikacji bądź tworzenia własnych, sprawiły, że program stał się źródłem wielu danych usprawniających raportowanie zarówno w celach wewnętrznych jak i dla instytucji państwowych.

Axuse Group Handel/ e-commerce

System enova365 spełnił wszystkie nasze oczekiwania i zaspokoił potrzeby w zakresie systemu do zarządzania firmą. Obecnie system enova365 wykorzystujemy w procesach księgowych, handlowych oraz serwisowych. Z uwagi na naszą specyfikę działalności opartej o internetową komunikację z klientami szukaliśmy systemu który mógłby się w sposób kompleksowy zintegrować sią z naszą platformą sprzedażową opartą o Magento. enova365 jest takim systemem i dzięki elastyczności jaką nam zapewnia jesteśmy spokojni o dalszy rozwój naszej firmy.

EDENA Agnieszka Mateja Handel/ e-commerce
Agnieszka Mateja
Agnieszka Mateja

Na podstawie naszych doświadczeń możemy polecić zarówno samo oprogramowanie enova365, jak i firmę itDesk z Opola jako doświadczonego i wiarygodnego partnera wdrożeniowego systemu.

ICE4MED.pl Usługi i B2B
Jan Szczepanik, ICE4MED
Jan Szczepanik, ICE4MED

Korzystamy z systemu enova365 od rozpoczęcia naszej działalności. Przy intensywnej skali wzrostu ilości zamówień oraz asortymentu niezbędne było zoptymalizowanie procesu wprowadzania zamówień i wystawiania dokumentów handlowych. Wcześniej większość procesów wymagała ręcznego tworzenia i przenoszenia danych, generowania faktur i korespondowania z klientami. Uruchomienie integratora pozwoliło na automatyczny transfer danych oraz na automatyzację korespondencji z zamawiającymi. Ograniczyło to ilość pracy zespołu oraz zmniejszyło ilość występujących błędów. Zaoszczędzone zasoby mogliśmy przekierować na dalsze działania rozwojowe naszej oferty i pozyskiwanie klientów.