IT SERVICE GROUP POLAND

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Ostrów Wielkopolski, ul. Akacjowa 3/Karski

Czym się zajmujemy?

Od samego początku zajmujemy się oprogramowaniem klasy ERP.
Swoją wiedzę praktyczną zdobyliśmy wdrażając systemy w wielu typach organizacji, w małych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjno-handlowo-usługowych, po projekty w dużych korporacjach międzynarodowych. Posiadamy również doświadczenie wdrożeniowe w jednostkach budżetowych takich jak starostwo powiatowe, szpitale, biblioteki oraz przedszkola i szkoły. Zajmujemy się wdrożeniem i integracją biznesowych systemów informatycznych.  Analizujemy i usprawniamy procesy zachodzące w organizacjach biznesowych i budżetowych. Obecnie obsługujemy ponad 100 Klientów świadcząc usługi w zakresie stałej opieki serwisowej dotyczącej oprogramowania i sprzętu.

Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 150 Klientów
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 14 lat
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Usługi i B2B
Dlaczego my?
  • Analiza i dokumentacja procesów biznesowych Klienta oraz propozycja ich usprawnień automatyzacji w celu obniżenia kosztów obsługi procesu
  • Dobór odpowiedniego oprogramowania, zapewniającego zaspokojenie potrzeb Klienta z zapasem funkcjonalności na przyszłość
  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie serwisu i rozwoju oprogramowania biznesowego
  • Posiadamy praktyczne doświadczenie wdrożeniowe w kraju i za granicą
  • Mobilność obejmująca firmy zlokalizowane w całej Europie
Wdrożenia
ENERGETYK ENERGY HOLDING Sp. z o.o. Sp. K. Usługi i B2B
Witold Mocek, Prezes
Witold Mocek, Prezes

Za pomocną systemy klasy ERP enova365, wdrożonego przez partnera IT SERVICE GROUP POLAND, możemy bezproblemowo trzymać rękę na pulsie wszystkich zrealizowanych wewnątrz procesów. Z kolei działania naszych pracowników są precyzyjnie raportowane, co dodatkowo wpływa pozytywnie na zarządzanie naszym przedsiębiorstwem. 

AGII Sp. z o.o. Usługi i B2B
Sebastian Koncewicz
Sebastian Koncewicz

Wybrany przez nas system enova365 wdrożony przez partnera IT SERVICE GROUP POLAND spełnił stawiane przez nas oczekiwania w zakresie optymalizacji i wielu procesów w naszym przedsiębiorstwie.

AWEX sp. z o.o. Logistyka i spedycja

Decyzję o wyborze systemu enova365 podjęliśmy na podstawie bardzo dobrych opinii użytkowników, elastycznej funkcjonalności oraz możliwości dostosowania do naszych procesów. System enova365 wraz z dodatkowymi, zintegrowanymi aplikacjami umożliwia nam profesjonalną realizację zadań i procesów związanych z dostawcami, konfekcjonowaniem i odbiorcami zachowując bardzo ważny element śledzenia partii produktu.

logo lark leisure homes
Lark Leisure Homes Budownictwo/ nieruchomości
Lark Leisure Homes sp. z o. o.
Lark Leisure Homes sp. z o. o.

Bardzo duża dynamika rozwoju firmy spowodowała, że ważnym aspektem zarządzania stało się zintegrowanie wszystkich procesów zachodzących w organizacji. Po analizie produktów rynkowych dokonano wyboru: enova365. Wysoka skalowalność była jednym z głównych warunków wyboru systemu.

Dzięki wdrożeniu uzyskano efekt synergii (brak redundancji danych, lepszy przepływ informacji i danych pomiędzy aplikacjami, itp.), który wynika z implementacji kilku modułów systemu ERP (ang. Enterprise Resource Planning).

system erp enova365 w lark leisure homes

Zobacz jak enova365 wspiera produkcję domów mobilnych w Lark Leisure Homes