Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o. o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Warszawa, ul. Gwiaździsta 7D lok. 84

Czym się zajmujemy?

Centrum Wdrożeń Informatycznych jest wiodącym partnerem wdrożeń systemu enova365. Doświadczenie pozwala nam stworzyć precyzyjną analizę potrzeb Klienta i wdrożyć system szyty na miarę. Zatrudniamy kadrę profesjonalistów, która na co dzień z powodzeniem wdraża system enova365, tworzy indywidualne rozwiązania programistyczne, integruje oprogramowanie z systemami zewnętrznymi oraz wspiera Klientów w pracy każdego dnia, świadcząc usługi serwisowe.

Zapraszamy do współpracy z profesjonalistami.

Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, Kadry Płace, Księgowość, Workflow, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 225 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365

Lider nowości

Przygotowany do wdrożeń najnowszych funkcjonalności, dostępnych w enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 16 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Produkcja, Sztuka, rozrywka i media
Dlaczego my?
  • Wiedza i doświadczenie zdobyte w projektach dla Klientów instytucjonalnych, dużych podmiotów prywatnych i firm sektora MSP
  • Ponad 230 Klientów, reprezentujących wszystkie branże oraz segmenty rynku
  • Zespół ponad 30 doświadczonych specjalistów wdrażających z sukcesem enova365
  • Rozwiązania autorskie wspierające Klientów w ich indywidualnych potrzebach
  • Obsługa serwisowa, wdrożeniowa oraz szkolenia dla personelu w zakresie enova365
Wdrożenia
Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza Utilities/ użyteczność publiczna
Grażyna Kozak, Starszy specjalista ds. Kadrowo Płacowych
Grażyna Kozak, Starszy specjalista ds. Kadrowo Płacowych

Podczas swojej pracy zawodowej z Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. oraz Soneta Sp. z o.o. współpracowałam kilkukrotnie. Brałam też udział w kilku wdrożeniach modułu Kadry Płace. Za każdym razem dzięki sprawnemu działaniu i profesjonalnemu Wykonawcy prace przebiegły szybko, sprawnie i efektywnie. (...)
W czasie naszej współpracy zostało wprowadzone wiele zmian ułatwiających i przyspieszających naszą pracę.

Playtika Sztuka, rozrywka i media
Jacek Gromul, Site Manager
Jacek Gromul, Site Manager

Rozwijając działalność stanęliśmy przed wyzwaniem polegającym na wyborze i wdrożeniu systemu finansowo - księgowego, który sprostałby naszym oczekiwaniom i pozwolił na efektywne realizowanie zadań operacyjnych w codziennej działalności Spółki. Zależało nam na tym, by wybrane narzędzie było elastyczne i intuicyjne oraz gwarantowało dostęp do różnych modułów, które będziemy mogli rozbudować proporcjonalnie do potrzeb pojawiających się w Spółce. 

Na podstawie wnikliwej analizy rynku oraz w oparciu o reklamacje zaprzyjaźnionych podmiotów zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu enova365. Do współpracy w zakresie analizy przedwdrożeniowej oraz całego procesu wdrożenia zaprosiliśmy firmę Centrum Wdrożeń Informatycznych. 

Duka Handel/ e-commerce
Radosław Kaczmarek, Prezes Zarządu
Radosław Kaczmarek, Prezes Zarządu

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę CWI jako firmę godną zaufania, niezawodną i odpowiedzialną. Pracownicy CWI, z którymi bezpośrednio współpracujemy są zawsze kompetentni, dysponują wiedzą techniczną, służą nam wsparciem merytorycznym, dzięki czemu czujemy się bezpiecznie, zwłaszcza w dobie dynamicznych zmian w przepisach. 

Esselte Polska Sp. z o.o Produkcja
Jakub Rycombel, Kierownik Aplikacji IT Acco Brands Global
Jakub Rycombel, Kierownik Aplikacji IT Acco Brands Global

Cały charakter współpracy z Centrum Wdrożeń Informatycznych nacechowany jest sprawnym reagowaniem na nasze prośby i zgłoszenia, skutkiem czego było skuteczne wdrożenie systemu enova365 oraz dostarczenie niezbędnej do codziennej pracy wiedzy dla kadry kierowniczej naszej firmy oraz podległych pracowników w ramach wsparcia serwisowego.

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie Sztuka, rozrywka i media
Elżbieta Zaleska, Główna Księgowa
Elżbieta Zaleska, Główna Księgowa

Wybraliśmy oprogramowanie enova365 ponieważ ma ono wiele rozbudowanych funkcji. Niektóre elementy pozwoliły nam na usprawnienie pracy w Dziale Finansowo-Księgowym oraz w efektywny sposób uprościły zarządzanie zasobami ludzkimi.

Polski Bus Logistyka i spedycja
Renata Perzanowska, Specjalista ds. kadr i płac
Renata Perzanowska, Specjalista ds. kadr i płac

enova umożliwi nam sprawną realizację naszych zadań oraz profesjonalną obsługę naszych Pracowników. Z przyjemnością możemy zarekomendować enovę oraz firmę Centrum Wdrożeń Informatycznych, każdej firmie, organizacji czy instytucji, która potrzebuje dobrego rozwiązania oraz rzetelnego dostawcy oprogramowania.

INSENTI Produkcja
Tomasz Tylak, Prezes Insenti Group
Tomasz Tylak, Prezes Insenti Group

Tym listem referencyjnym w imieniu Insenti Group Sp. z o.o. potwierdzam pełne zadowolenie z realizacji inwestycji w oprogramowanie enova365 przy pełnym wsparciu Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o. dla naszego zakładu obejmującego produkcję opakowań z PP.

TD SYNNEX IT
TD SYNNEX POLAND
TD SYNNEX POLAND

Decydując się na wdrożenie do naszej organizacji systemu enova365, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Centrum Wdrożeń Informatycznych oczekując dostarczenia systemu informatycznego, jego wdrożenia oraz przeszkolenia pracowników, którzy będą z niego korzystać w ramach naszej organizacji. Zarówno etap przygotowania, jak i cała realizacja wdrożenia przebiegła bezproblemowo, a zrozumienie dla naszych indywidualnych potrzeb budowało w naszych oczach wizerunek CWI jako podmiotu w pełni profesjonalnego, dostarczającego niezbędną wiedzę i twarde kompetencje techniczne.