ATI s.c.

Czym się zajmujemy?

Firma ATI powstała w styczniu 1991. Od początku działalności specjalizowała się w tworzeniu i wdrażaniu profesjonalnego oprogramowania dla firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Nasze doświadczenie, obszerna wiedza merytoryczna oraz wieloletnia praktyka sprawiają, że moduły enova365 dostosują się do wizji przedsiębiorstwa, nie krępując go swoimi ograniczeniami, ale też nie przytłaczając nadmiarem funkcjonalności.

Ponad 25 Klientów

Ponad 25 Klientów

Współpraca od 8 lat

Współpraca od 8 lat

Dlaczego my?
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • Pracujemy, gdy klienta nas potrzebuje – nawet w niedzielę i święta
  • Zgrany zespół konsultantów
  • Optymalizujemy potrzeby Klienta
Wdrożenia
4TAX Biura rachunkowe
Aneta Pełko, Prezes zarządu
Aneta Pełko, Prezes zarządu

Podejmując decyzję o wyborze enova mieliśmy na uwadze rozwój firmy, który w perspektywie dwóch najbliższych lat wymusił rezygnację z przestarzałych narzędzi. Wdrażając odpowiedni system stworzyliśmy doskonałe warunki do obsługi większej liczby klientów bez konieczności powiększania naszego zespołu.

Sonoco – Alcore sp. z o.o. Produkcja
Ewelina Kosmalska, HR&Payroll Specialist
Ewelina Kosmalska, HR&Payroll Specialist

Enova to narzędzie, które spełnia moje oczekiwania dzięki bardzo dużej elastyczności konfiguracji, personalizacji każdego okna oraz wydruków. Jest przy tym systemem niezwykle stabilnym i zawsze zgodnym z przepisami. Potencjał wynikający z jakości enova daje gwarancję stabilnej pracy i rozwoju działu Kadr i Płac.