Adalbert Wojciech Nowak

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Elbląg, Żuławska 15b

Czym się zajmujemy?

Nasza firma zajmuje się wsparciem IT w biznesie, wdrożeniami i obsługą systemów klasy ERP ( handel, magazyn, księgowość, kadry oraz płace ). Piszemy własne moduły rozszerzające lub modyfikujące funkcjonalność, integratory, a także własne systemy webowe.

Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 2 lat
Dlaczego my?
  • Dostosowanie rozwiązań do potrzeb klienta to podstawa, zawsze staramy się „wejść w skórę” klienta i tworzyć mechanizmy IT, tak jak byśmy mieli sami na nich pracować.
  • Nie szczędzimy środków na szkolenia, by nasze rozwiązania zawsze dotrzymywały kroku najnowszym standardom.
  • Pisząc własne rozwiązania zawsze robimy to przez pryzmat wydajności, kładąc szczególny nacisk na optymalizację.
  • Dążymy do tworzenia innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań, aktywnie szukamy nowych rozwiązań i podejmujemy wyzwania technologiczne.
  • Poprzez optymalizację kosztów dbamy o dostarczanie usług w konkurencyjnych cenach.
  • Regularnie analizujemy swoje procesy i rozwiązania, w celu podnoszenia jakości naszych usług.
Wdrożenia
DAKS HOLDING Usługi i B2B
Prezes Zarządu
Prezes Zarządu

Poza wdrożeniem m.in. modułów Kadry i Płace, Handel, Przedstawiciel Handlowy, CRM. Adalbert zapewnił nam rozszerzenia, m.in. Automatyczną Miękką Windykację, oraz nietypowy moduł Reklamacji, dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. 
Zdecydowanie polecamy usługi i współpracę z Adalbert oraz system enova365. 

Eastern Chem Group Produkcja
Wiceprezes Zarządu
Wiceprezes Zarządu

Dzięki wdrożeniu ERP enova365 oraz dedykowanego systemu webowego, zyskaliśmy większą kontrolę nad naszymi operacjami i procesami. To wszystko przyczyniło się do poprawy naszej wydajności i zdolności reagowania na zmieniające się potrzeby rynku. 

JET STAR Handel/ e-commerce
Prezes Zarządu
Prezes Zarządu

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z firmą Adalbert Wojciech Nowak, która dostarczyła nam wyjątkowe rozwiązanie, tzn. Integrator między systemem ERP enova365, a naszym sklepem internetowym. 
Ich zaawansowane podejście i profesjonalizm przyczyniły się do udanej implementacji mechaniki, która zaowocowała znaczną poprawą naszych operacji handlowych. 


PROFINEX Produkcja
Leonid Eremchuk
Leonid Eremchuk

Opieka techniczna, wiedza i kontakt są na najwyższym poziomie, spełniając nasze potrzeby. Podczas tej współpracy poszerzyliśmy ilość stanowisk modułów Handel, CRM, Przedstawiciel Handlowy. Poza opieką techniczną, firma Adlabert zapewniła nam również nietypowe wydruki dokumentów, dotyczących pozaunijnego obrotu towarów. 


STEEL MASTER Handel/ e-commerce
Steel Master Trade
Steel Master Trade

Owocem współpracy jest wdrożenie w naszym przedsiębiorstwie systemu ERP enova365, w tym m.in. moduły: Handel, Kadry Płace, Księga Handlowa. 
Wdrożenie systemu przebiegło sprawnie i sprostało naszym oczekiwaniom. enova365 jest bardzo elastycznym narzędziem, ciągle dostosowywanym do naszych zmieniających się potrzeb. 


WJT Service Usługi i B2B
WJT Service
WJT Service

Z całego serca polecamy firmę Adalbert Wojciech Nowak, jako partnera w udanym wdrożeniu ERP enova365. Ich profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie przyczyniły się do skutecznej implementacji, poprawiając nasze operacje biznesowe. Współpraca była udana, a zmiany były odczuwalne od razu, przynosząc wymierne korzyści. 


Daruma Biura rachunkowe
Daria Imienowska
Daria Imienowska

Dzięki enova365 zyskaliśmy nowy poziom kontroli nad naszymi operacjami finansowymi i rachunkowymi. Automatyzacja procesów i bardziej efektywne zarządzanie danymi przyczyniły się do zwiększenia wydajności naszego biura rachunkowego.