Adalbert Wojciech Nowak

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Elbląg, Żuławska 15b

Czym się zajmujemy?

Nasza firma zajmuje się wsparciem IT w biznesie, wdrożeniami i obsługą systemów klasy ERP ( handel, magazyn, księgowość, kadry oraz płace ). Piszemy własne moduły rozszerzające lub modyfikujące funkcjonalność, integratory, a także własne systemy webowe.

Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 3 lat
Dlaczego my?
  • Dostosowanie rozwiązań do potrzeb klienta to podstawa, zawsze staramy się „wejść w skórę” klienta i tworzyć mechanizmy IT, tak jak byśmy mieli sami na nich pracować.
  • Nie szczędzimy środków na szkolenia, by nasze rozwiązania zawsze dotrzymywały kroku najnowszym standardom.
  • Pisząc własne rozwiązania zawsze robimy to przez pryzmat wydajności, kładąc szczególny nacisk na optymalizację.
  • Dążymy do tworzenia innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań, aktywnie szukamy nowych rozwiązań i podejmujemy wyzwania technologiczne.
  • Poprzez optymalizację kosztów dbamy o dostarczanie usług w konkurencyjnych cenach.
  • Regularnie analizujemy swoje procesy i rozwiązania, w celu podnoszenia jakości naszych usług.
Wdrożenia
Daruma Biura rachunkowe
Daria Imienowska
Daria Imienowska

Dzięki enova365 zyskaliśmy nowy poziom kontroli nad naszymi operacjami finansowymi i rachunkowymi. Automatyzacja procesów i bardziej efektywne zarządzanie danymi przyczyniły się do zwiększenia wydajności naszego biura rachunkowego. 

Eastern Chem Group Produkcja
Wiceprezes zarządu, Eastern Chem Group
Wiceprezes zarządu, Eastern Chem Group

Dzięki enova365, nasi pracownicy mają łatwy i wygodny dostęp do informacji oraz funkcji systemu, co znacząco poprawiło naszą produktywność i umożliwiło lepsze zarządzanie danymi. Efekty naszej współpracy są widoczne w naszej codziennej działalności. Dzięki wdrożeniu ERP enova365 oraz dedykowanego systemu webowego, zyskaliśmy większą kontrolę nad naszymi operacjami i procesami. To wszystko przyczyniło się do poprawy naszej wydajności i zdolności reagowania na zmieniające się potrzeby rynku. 

JET STAR Handel/ e-commerce
Prezes Zarządu
Prezes Zarządu

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z firmą Adalbert Wojciech Nowak, która dostarczyła nam wyjątkowe rozwiązanie, tzn. Integrator między systemem ERP enova365, a naszym sklepem internetowym. 
Ich zaawansowane podejście i profesjonalizm przyczyniły się do udanej implementacji mechaniki, która zaowocowała znaczną poprawą naszych operacji handlowych.