Integracja systemu ERP z rachunkiem bankowym

Integracja rachunku bankowego z systemem księgowym

Integracja rachunku bankowego z systemem ERP pozwoli Ci osiągnąć szereg korzyści, zapewni wygodę pracy i bezpieczeństwo danych. Poznaj rozwiązanie enova365 Webservices i wszystkie benefity jakie oferuje dla Twojego biznesu!

enova365 webservices screen z systemu ERP enova365

enova365 Webservices

Odkryj funkcjonalność, która pozwala na prowadzenie operacji bankowych bezpośrednio w systemie ERP

enova365 Webservice wspiera pracę każdej firmy, a w szczególności osób odpowiedzialnych za przelewy i rozliczenia na wszystkich etapach pracy z operacjami bankowymi. 

Rozwiązanie umożliwia  kontrolowanie i wykonywanie czynności na operacjach bankowych z poziomu enova365 bez konieczności logowania się do systemu bankowego. 

Dane do systemu bankowego eksportowane są z listy przelewów, natomiast import wszystkich operacji bankowych powstałych na rachunku następuje do raportu w Ewidencji Środków Pieniężnych.

Zyskaj dostęp do aktualnych danych o stanie konta bez konieczności logowania do systemu bankowości elektronicznej

otwarty na integracje
Co to jest webservice?

Webservice to mechanizm dwustronnej komunikacji pomiędzy systemami, opartej o sieć Internet. Dzięki niej wymiana informacji następuje w sposób automatyczny, a prezentowane dane są na bieżąco  aktualizowane.

enova365 elektroniczne wyciagi bankowe
Elektroniczne Wyciągi Bankowe

Funkcjonalność enova365 Webservice jest dostępna dla Klientów, którzy korzystają z modułu dodatkowego enova365 Elektroniczne Wyciągi Bankowe.

Poznaj moduł Elektroniczne Wyciągi Bankowe

Jak działa integracja rachunku bankowego z systemem ERP?

Obsługa rachunku bankowego w enova365 to szereg funkcjonalności, które umożliwiają:

 • sprawdzenie salda dostępnych środków dla rachunku bankowego połączonego z serwisem bankowym,
 • import historii operacji za wybrany okres dla wskazanego rachunku bankowego,
 • import wyciągów bankowych bezpośrednio z systemu bankowego, 
 • eksport zatwierdzonych przelewów w paczkach według dat lub jako pojedyncze przelewy,
 • aktualizację statusów transakcji z systemu bankowego bezpośrednio w enova365.
schemat jak działa integracja z rachunkiem bankowym w systemie erp enova365

Zobacz jak działa enova365 Webservice - obejrzyj film

 • Wykorzystaj potencjał systemu ERP otwartego na integracje!

Obejrzyj wideo i dowiedz się jak obsługiwać rachunek bankowy bezpośrednio w systemie ERP enova365

 • Zyskuj czas i automatyzuj procesy księgowe dzięki integracji z Twoim bankiem.

Dowiedz się jak z łatwością obsłużysz płatności dzięki funkcjonalności enova365 Webservice

Poznaj korzyści rozwiązania enova365 Webservice

Integracja z Twoim Bankiem
Integracja z Twoim Bankiem

Korzystaj z rachunku bankowego bezpośrednio w systemie ERP enova365. Teraz dane dotyczące operacji bankowych masz zawsze pod ręką.

Oszczędność czasu
Oszczędność czasu

Oszczędzaj czas dzięki automatyzacji wymiany danych. Sprawdzaj status przelewów i wykonuj operacje bankowe bez potrzeby logowania się do serwisu bankowego. 

Łatwość obsługi
Łatwość obsługi

Korzystaj z interfejsu systemu ERP enova365 dopasowanego do Twoich potrzeb – obsługuj rachunek bankowy korzystając z komputera, tabletu lub smartfona – jak Ci wygodniej.

Aktualność
Aktualność

Poznaj zalety systemu ERP instalowanego w chmurze – dostęp do danych firmy i bankowych masz zawsze pod ręką, niezależnie od pory dnia czy miejsca w którym pracujesz.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Integracja powstaje we współpracy ekspertów z Banku i zespołu enova365 – wykorzystując sprawdzoną technologię. Zapewniamy bezpieczeństwo wymiany i przechowywania Twoich danych.

Automatyzacja
Automatyzacja

Wykorzystaj automatyczne importy i eksporty danych bankowych – wyeliminuj błędy pomyłki oraz nieścisłości powodowane ręcznym wprowadzaniem wyciągów, czy importowaniem ich do systemu.

Integracje dostępne dla Klientów enova365

Rozwiązanie enova365 Webservice obsługuje integracje z Alior Bank, Bankiem Millennium, ING Bank, Bankiem Pekao S.A. oraz BNP Paribas.

logotyp alior bank
logo banku bnp paribas
logo banku pekao
logo banku millenium
mBank

Stale współpracujemy z instytucjami finansowymi i bankami i rozwijamy nasze narzędzia na bieżąco, dlatego lista banków z którymi współpracujemy ciągle się powiększa. Nie ma na niej Twojego banku? Daj nam znać!

Zobacz jak działa integracja systemu ERP enova365 z Twoim bankiem i sprawdź jak nasze rozwiązanie usprawni Twoją pracę

 • Bezpłatna prezentacja rozwiązania

Umów się na bezpłatną prezentację systemu enova365. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą, omówimy Twoje potrzeby i umówimy Cię z polecanym Autoryzowanym Partnerem w Twojej okolicy!

 • Ty wybierasz formę spotkania

Nie tylko nasz system dopasuje się do Twojego biznesu, my również! Prezentację z naszym Ekspertem możesz umówić w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie, daj nam znać podczas rozmowy jaką formę spotkania preferujesz.

 • Autoryzowany Partner enova365

Nasz system oferowany jest i wdrażany przez Ekspertów z dziedziny systemów wspierajacych biznes. Partner przygotuje dla Ciebie dedykowaną prezentację systemu ERP enova365 w oparciu o informacje o Twojej firmie i Twoich potrzebach. Opowiedz o nich naszemu Konsultantowi.

 • Pobierz cennik

Zobacz szczegółowe ceny licencji systemu ERP enova365, sprawdź możliwości zakupu i modele licencjonowania.

 Pobierz cennik


Umów prezentację

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365.. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji;
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.