Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja dla biur rachunkowych

Czeka nas kolejny etap cyfryzacji biur rachunkowych. Wiatr zmian jak zwykle pojawi się od strony regulacji prawnych.

Biura rachunkowe od kilku lat są poddawane nieustającym próbom. Ledwie biura przetrwały okres pandemii, by dynamicznie wkroczyć w model pracy rozproszonej, a już na ich barki wskoczył Polski Ład i maraton poprawek. Kiedy już wydawało się, że nadchodzi względny spokój, wiatr przywiał zza Wschodu wojnę, co doprowadziło z kolei do kumulacji problemów gospodarczych. Ale spokój nie jest dany tej branży, bo na horyzoncie czeka Krajowy System e-Faktur, który pociągnie za sobą kolejną rewolucję.

Komisja Biur Rachunkowych działająca przy zarządzie głównym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce od kilku lat organizuje konferencję dla biur rachunkowych, która na stałe wpisała w jesienny kalendarz branżowych wydarzeń. Konferencja, organizowana w szczycie sezonu dla większości firm, porusza bieżące i strategiczne tematy dla biur rachunkowych. enova365, jako jeden z wiodących systemów dla biur rachunkowych, wybierany przez nowoczesne biura rachunkowe, od porządku aktywnie bierze udział w wydarzeniu.  

W tegorocznej edycji organizatorzy zapowiadają:

– Podejmiemy ważny temat umów o usługi księgowe i minimalizowania ryzyka odpowiedzialności z KKS. Podpowiemy jak przygotować biuro rachunkowe do badania przez biegłego rewidenta oraz jak komunikować się z klientami. Nie zabraknie także tematu już teraz wywołującego żywe emocje, a więc podyskutujemy o KSeF i o tym jak się przygotować do jego wdrożenia w biurze rachunkowym.

Jadwiga Wojtas, dyrektor produkcji i rozwoju, zabierze w imieniu enova365 głos w panelu dyskusyjnym poświęcony przygotowaniu się do wdrożenia KSeF. enova365 ma już dużo do powiedzenia w temacie Krajowego Systemu e-Faktur w biurze rachunkowym. Produkt oferuje nie tylko integrację z KSeF w standardzie, bez dodatkowych opłat, ale również ma gotowe narzędzie do obsługi klienta biura rachunkowego w zakresie KSeF – pulpit klienta biura rachunkowego.

Streaming konferencji>

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365