XCEL
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży handel / e-commerce

Partner wdrażający: MAR-KOM STAR A.M. Klus sp.j. zobacz wizytówkę

Radosław Odrzywołek, Właściciel
Radosław Odrzywołek, Właściciel

Wybierając system enova365 kierowaliśmy się przede wszystkim dużymi możliwościami w zakresie konfiguracji modułu CRM i dopasowaniem go do potrzeb naszej firmy. Dodatkowym atutem była możliwość rozbudowy systemu o niestandardowe rozwiązania takie jak wysyłka wiadomości SMS bezpośrednio z systemu enova365 oraz integracja z serwisem mailingowym FreshMail. Wdrożenie tych rozwiązań pozwoliło na usprawnienie komunikacji z naszymi Klientami.

Opis wdrożenia systemu ERP enova365

Charakterystyka firmy:

XCEL Sp. z o.o. Sp. k. jest polskim przedstawicielem amerykańskiej firmy XCEL Inc. i zajmuje się dystrybucją i montażem ogrodzeń wykonanych z aluminium, stali oraz elementów betonowych.

Wyzwania postawione przed systemem:

  • Konieczność usprawnienia procesu obsługi handlowej Klientów, począwszy od zapytania ofertowego, aż do złożenia i realizacji zamówienia.
  • Możliwość integracji systemu z serwisami Serwer SMS i FreshMail, udostępniającymi dodatkowe narzędzia usprawniające relacje z Klientami, jak również możliwość pracy na systemie w siedzibie firmy, jak i poza nią.

Korzyści z wdrożenia systemu ERP enova365:

  • Oszczędność czasu dzięki integracji z SerwerSMS i FreshMail - możliwość obsługi tych narzędzi bezpośrednio z systemu enova365.
  • Szeroki zakres konfiguracji, skalowalność - dzięki rozbudowanej konfiguracji, funkcjonalność enova365 została dopasowana do potrzeb firmy.
  • Zestawienia i raportowanie - szeroki zbiór raportów pozwala na przygotowywanie zestawień wpływających na podejmowanie decyzji dotyczących przyszłych działań.
  • Dostępność - możliwość pracy przez aplikację Windows, jak i poprzez przeglądarkę internetową.
  • Automatyzacja powtarzalnych zadań wykonywanych w systemie.

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

Moduły podstawowe

Moduły dodatkowe

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365