Tectum Real Estate & Apartments
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży nieruchomości

tectum-apartments-logo

Partner wdrażający: Comp-Tech sp. z o.o. zobacz wizytówkę

Jakub Korus, właściciel
Jakub Korus, właściciel

Dzięki nietuzinkowemu spojrzeniu na system enova365 przez naszego partnera enova365 firmę Comp-Tech sp. z o.o. przemodelowaliśmy proces obsługi dokumentów związanych z obsługą apartamentów. Wykorzystując Microsoft Azure oraz enova365 Księgowość, enova365 Projekty, enova365 Faktury udało się w szybki sposób zrealizować założone cele a więc uproszczenie, automatyzacja liczenia rentowności firmy, poszczególnych obiektów czy apartamentów. Nie bez znaczenia jest również szybki i bezpieczny dostęp do systemu dzięki zastosowanej technologii – dostęp z dowolnego miejsca dowolnym urządzeniem. Głównym obszarem działania jest obecnie system enova365 projekty w którym dzięki budżetom udało się „wreszcie” zapanować nad rentownością. Zarządzanie działem technicznym umożliwiło zapanowanie nad usterkami w apartamentach.

Opis wdrożenia oprogramowania ERP dla firm enova365

Charakterystyka firmy:

Tectum Real Estate & Apartments specjalizuje się w wynajmie krótkoterminowym apartamentów w centrum Wrocławia. Ma do zaoferowania kompleksową ofertę dla klientów biznesowych, turystów i innych osób szukających wygodnego lokum w centrum miasta.

Wyzwania postawione przed systemem:

Co miesiąc otrzymywaliśmy wiele dokumentów- zestawień z portali rezerwacyjnych, potwierdzeń wpłat na konta bankowe, dokumenty kosztowe czy faktury sprzedaży, wreszcie zgłoszenia awarii i uszkodzeń. Każdy z tych dokumentów należy zweryfikować, opisać i wprowadzić do Excela. Niestety dokumenty nie spływały w sposób uporządkowany co powodowało ciągłą pracę z dokumentami.  Zapanowanie nad kosztami było w zasadzie niewykonalne…. Zaplanowanie i rozliczenie pracy technicznej obsługi – niemożliwe. Do tej pory liczone w Excelu: wydatki, przychody i rozbijane na poszczególne apartamenty. Było to czasochłonne zajęcie i nie zadowalające.

Korzyści z wdrożenia oprogramowania dla firm enova365

Wdrożone rozwiązanie przyniosło nam wiele korzyści, najważniejsze z nich: 

  • oszczędność czasu - cały proces mamy w jednym miejscu
  • precyzja dzięki budżetom - rentowność !
  • regularność i kompletność dokumentów 
  • planowanie i zarządzanie kosztami apartamentów stało się możliwe 
  • dostęp z dowolnego miejsca dzięki MS Azure
  • dzięki dostępności w modelu SaaS środki finansowe zaangażowane w oprogramowanie są na niskim poziomie

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365