Opolgraf
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży usług i B2B

Partner wdrażający: Milestone Dom Wdrożeniowy zobacz wizytówkę

Bartosz Mazurkiewicz, Wiceprezes, Opolgraf S.A.
Bartosz Mazurkiewicz, Wiceprezes, Opolgraf S.A.

Firma Milestone Dom Wdrożeniowy Sp. z o.o. sumiennie i terminowo wywiązywała się ze wszystkich obowiązków wynikających ze współpracy. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do klienta. Program enova365 okazał się być doskonałym narzędziem do usprawnienia pracy firmy, zmiana systemu na bardziej nowoczesny doskonale się sprawdziła. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Milestone jako pioniera w swojej branży, a także rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Charakterystyka firmy:

Opolgraf SA, to drukarnia dziełowa w Polsce, mogąca pochwalić się 75 letnim doświadczeniem oraz licznymi nagrodami. Drukarnia specjalizuje się w wydrukach książek w oprawie broszurowej, twardej, ze spiralą, czasopism czy akcydensów. Firma wielokrotnie jest wyróżniana i doceniana przez wydawców za komunikatywność, jakość czy terminowość. Zgrany zespół ponad stu pięćdziesięciu pracowników świadczy o tym, że Opolgraf to nie tylko wyspecjalizowane maszyny i bogaty park maszyn, ale również wykwalifikowana kadra.

Wyzwania postawione przed systemem:

Największym wyzwaniem przed wdrożeniem była zmiana systemu na bardziej nowoczesny oraz dostosowywanie oprogramowania do aktualnych przepisów bez konieczności ręcznego dopisywania zmian. Spółka obsługuje także wiele firm-córek, więc system musiał posiadać funkcję wielofirmowości. 

Opis wdrożenia

Korzyści:

Użytkownicy systemu niezwykle chwalą sobie przyjazny i prosty interfejs systemu oraz możliwość budowania własnych widoków w aplikacji. Dzięki temu każdy użytkownik dopasowuje system do swoich wymagań. Niezwykle przydatną funkcją jest bezproblemowy eksport danych do Excela czy import arkuszy np. zmiennych składników, niezbędnych do naliczania wypłat.
Dzięki automatyzacji procesów (np. wczytywanie zwolnień z PUE) użytkownicy zyskują znacznie więcej czasu na pozostałe prace HR’owe oraz mogą rozwijać swoje kompetencje

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365