Zarządzanie kadrami i rozliczenia płacowe w 

Mando Corporation Poland Sp. z o.o

Partner wdrażający: KOMAKO zobacz wizytówkę

Ewa Stus, HR /GA/EHS Senior Manager, Mando Corporation Poland
Ewa Stus, HR /GA/EHS Senior Manager, Mando Corporation Poland

Z perspektywy ponad 2 lat użytkowania enova365 potwierdzam, że zakup i wdrożenie tego systemu to była bardzo dobra decyzja.
Praca mojego zespołu została mocno zautomatyzowana. Rozliczanie czasu pracy w wielopoziomowej strukturze organizacyjnej liczącej prawie 700 pracowników nie sprawia żadnych problemów.
System od strony producenta jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do przepisów prawa, cały czas jest rozwijany i pojawiają się nowe funkcjonalności. Jest elastyczny i ma bardzo duże możliwości adaptacyjne, mamy wiele ustawień dedykowanych pod potrzeby naszej firmy.

Charakterystyka firmy:

Mando Corporation jest światowym liderem produkcji części samochodowych. Od roku 2012 w zakładzie produkcyjnym w Specjalnej Ekonomicznej Strefie Przemysłowej w Wałbrzychu prowadzona jest produkcja części samochodowych i zakład zatrudnia ponad 700 pracowników (stan na rok 2021).Wyzwania postawione przed systemem:

W Mando Corporation Poland z uwagi na wielkość zatrudnienia i różne grupy zawodowe oraz różne systemy czasu pracy, stary system wymagał wielu dodatkowych ręcznych ewidencji. Brakowało rozwiązania integrującego rejestrację czasu pracy (system RCP) z bazą kadrową, dane były przetwarzane w sposób ręczny co wymagało sporych nakładów pracy. Brakowało narzędzi informatycznych pozwalających na współpracę menedżerów z działem HR Zamawiającego i wymiana informacji wymagała osobistych spotkań oraz zajmowała dużo czasu.

Opis wdrożenia

System ERP enova365 - opis i korzyści z wdrożenia:

W wyniku wdrożenia i przygotowania „w jednym czasie” modułu kadrowo-płacowego, pulpitów pracownika i kierownika oraz złożonej integracji w zakresie importu czasu pracy jak również pełnej migracji danych historycznych:

  • Poprawiono produktywność pracy zespołu kadrowego
  • Zautomatyzowano procesy ewidencji RCP
  • Wprowadzono kontrolę menedżerów nad weryfikacją czasu pracy podległych pracowników
    - Powiadomienia o potrzebie weryfikacji w przypadkach pracy poza norma czasu pracy
    - Uprawnienie przepływu informacji o potrzebie opisania nadgodzin
    - Usprawnienia przepływu informacji o potrzebie korekty zarejestrowanego czasu pracy

We współpracy z działem IT Mando skonfigurowano infrastrukturę serwerową Zamawiającego tworząc bezpieczne środowiska testowe, deweloperskie i produkcyjne.

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

Moduły podstawowe

Moduły dodatkowe

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365