DECARAD
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży produkcyjnej. 

Partner wdrażający: COM@COM zobacz wizytówkę

Jacek Luty, Prezes Zarządu
Jacek Luty, Prezes Zarządu

Bardzo ważnym aspektem była dla nas praca na systemie, który zapewni możliwość realizacji wszystkich procesów biznesowych w jednym miejscu. To właśnie otrzymaliśmy od enova365, przy dodatkowej pewności aktualizacji narzędzia pracy — zawsze zgodna z obowiązującymi obecnie przepisami prawa — co jest jej bezkonkurencyjnym atutem. Przy naszym modelu działalności niezbęde jest posiadanie rozbudowanego modułu handlowego, przede wszystkim przez wzgląd na sprawne i łatwe przeprowadzanie w nim procesu kompletacji. Podczas codziennej pracy odczuwalnie przyspieszyliśmy przebieg powtarzalnych procesów - zautomatyzowaliśmy je. Cała dokumentacja znajduje się w jednym miejscu, a wgląd do niej mogą mieć wszystkie zainteresowane osoby.

Charakterystyka firmy:

Firma Decarad Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku. Zajmuje się produkcją zabudów samochodowych. Swoją siedzibę ma w mieście Kraków. W naszych zabudowach skupiamy się na maksymalnej funkcjonalności i niepowtarzalnym designie. Dla samochodów z niższym zawieszeniem przygotowujemy opcjonalne, dodatkowe najazdy, które ułatwiają bezpieczny wjazd i zjazd takich samochodów.

Wyzwania postawione przed systemem:

Bardzo ważnym aspektem była dla nas praca na systemie, który zapewni możliwość realizacji wszystkich procesów biznesowych w jednym miejscu. To właśnie otrzymaliśmy od enova365, przy dodatkowej pewności aktualizacji narzędzia pracy — zawsze zgodna z obowiązującymi obecnie przepisami prawa — co jest jej bezkonkurencyjnym atutem. Przy naszym modelu działalności niezbędne jest posiadanie rozbudowanego modułu handlowego, przede wszystkim przez wzgląd na sprawne i łatwe przeprowadzanie w nim procesu kompletacji. Podczas codziennej pracy odczuwalnie przyspieszyliśmy przebieg powtarzalnych procesów - zautomatyzowaliśmy je. Cała dokumentacja znajduje się w jednym miejscu, a wgląd do niej mogą mieć wszystkie zainteresowane osoby.


Opis wdrożenia

Korzyści:

Nie chcieliśmy serwera i bardzo zależało nam na dostępie do programu z każdego miejsca na świecie. Jest to dla nas bardzo wygodne rozwiązanie, dlatego cieszymy się, że enova365 daje taką możliwość. Dostęp do danych - zamówień, danych kontrahentów, stanów magazynowych, dokumentów sprzedażowych itd. z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu i w dowolnym czasie, znacznie zwiększa komfort pracy, a tym samym życia codziennego. Dobrze jest mieć również świadomość bezpieczeństwa danych w chmurze oraz możliwość trzymania tam kopii zapasowych.

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

Moduły podstawowe

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365