ACC Małgorzata Owsianka
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży biur rachunkowych. 

Partner wdrażający: CI-COMPUTER INSTAL zobacz wizytówkę

Małgorzata Owsianka, właściciel
Małgorzata Owsianka, właściciel

“Poprzez wdrożenie systemu enova365 w moim biurze rachunkowym usprawniłam proces komunikacji z moimi Klientami. Teraz w szybki sposób uzyskują dostęp do bieżących i archiwalnych danych związanych z prowadzoną działalnością a ja mogę poświęcić zaoszczędzony czas na rozwój mojego biura"

                                

Charakterystyka firmy:

ACC Małgorzata Owsianka to prężnie działające biuro rachunkowe obsługujące zarówno klientów na księdze handlowej jak i klientów na KPiR.


Sytuacja przed wdrożeniem:

W biurze funkcjonował program księgowy innego producenta, który nie spełniał wszystkich wymagań Klienta. Klient, świadomy możliwości współczesnych systemów księgowych zgłosił się do nas ze skonkretyzowanymi wymaganiami co do funkcjonalności z jakich chciałby korzystać na co dzień.  

Opis wdrożenia

Korzyści wynikające z wdrożenia enova365:

Dzięki wdrożeniu enova365 Klient uzyskał dostęp do nowoczesnego systemu z przyjaznym interfejsem, a co najważniejsze bardzo usprawnił komunikację ze swoimi Klientami poprzez wystawianie i przesyłanie FV oraz informacji rozliczeniowych/deklaracyjnych poprzez Pulpit Klienta BR. Dodatkowo całość wdrożenia została dopełniona uruchomieniem poczty CRM umożliwiającej bieżący mailing z Klientami biura.

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365