Zapisz się na bezpłatne webinarium dla Biur Rachunkowych

Podlicz możliwości Biura Rachunkowego!

Bezpłatne webinarium dla branży rachunkowości

Jak prowadzić Biuro Rachunkowe w 2020 roku?

Biura Rachunkowe w 2020 roku muszą sprostać wielu wyzwaniom. Zarówno rozwój nowoczesnego oprogramowania dla biznesu, cyfryzacja przedsiębiorstw jak i zmiany prawne, wywołane przez epidemię COVID-19 mają duży wpływ na sposób funkcjonowania branży rachunkowości.

Podczas webinarium "Podlicz możliwości!" nasi eksperci przedstawili najważniejsze narzędzia, metody organizacji pracy oraz rozwiązania, pomocne dla Biur Rachunkowych w obliczu procesów, zachodzących na rynku. 

Spotkanie odbyło się 6 października 2020 roku.

Darmowe webinarium dla Biur Rachunkowych

Zapisz się i otrzymaj nagranie. Dowiesz się:

  • dokąd zmierzają współczesne Biura Rachunkowe?
  • jak epidemia COVID-19 wpłynęła na branżę rachunkowości?
  • jak zorganizować pracę zdalną w Biurze Księgowym?

Podlicz możliwości Biura Rachunkowego z webinarium enova365

Wypełnij poniższe pola i zapisz się na webinarium!

  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o w celu przesłania nagrania webinarium Podlicz możliwości biura rachunkowego. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Poznaj naszych ekspertów

Monika Kawalec
Monika Kawalec

Doradca podatkowy od 2007 roku, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wieloletnia asystentka w Zakładzie Rachunkowości Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz wykładowca Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Warszawie. Główna Księgowa w międzynarodowej firmie w latach 2000-2007. Obecnie od 2006 roku prowadzi Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego.

Daniel Depa
Daniel Depa

Kierownik Projektów Księgowych systemu enova365 w firmie Soneta Sp. z o.o. Z wykształcenia księgowy, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, projektant systemów informatycznych z zakresu księgowości. Od 2006 roku związany z firmą Soneta.

Konrad Spryńca
Konrad Spryńca

Moderator wydarzenia, absolwent Politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Akademii Górniczo-Hutniczej specjalność Cyberbezpieczeństwo oraz zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Koordynator projektów cross-modułowych w spółce Soneta.