Zapisz się na bezpłatne webinarium dla Biur Rachunkowych

Podlicz możliwości Biura Rachunkowego!

Bezpłatne webinarium dla branży rachunkowości

Jak prowadzić Biuro Rachunkowe w 2020 roku?

Biura Rachunkowe w 2020 roku muszą sprostać wielu wyzwaniom. Zarówno rozwój nowoczesnego oprogramowania dla biznesu, cyfryzacja przedsiębiorstw jak i zmiany prawne, wywołane przez epidemię COVID-19 mają duży wpływ na sposób funkcjonowania branży rachunkowości.

Podczas webinarium "Podlicz możliwości!" nasi eksperci przedstawili najważniejsze narzędzia, metody organizacji pracy oraz rozwiązania, pomocne dla Biur Rachunkowych w obliczu procesów, zachodzących na rynku. 

Spotkanie odbyło się 6 października 2020 roku.

Darmowe webinarium dla Biur Rachunkowych

Zapisz się i otrzymaj nagranie. Dowiesz się:

  • dokąd zmierzają współczesne Biura Rachunkowe?
  • jak epidemia COVID-19 wpłynęła na branżę rachunkowości?
  • jak zorganizować pracę zdalną w Biurze Księgowym?

Podlicz możliwości Biura Rachunkowego z webinarium enova365

Wypełnij poniższe pola i zapisz się na webinarium!
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu przesłania nagrania webinarium enova365: Podlicz możliwości!* Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji.
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Poznaj naszych ekspertów

Monika Kawalec
Monika Kawalec

Doradca podatkowy od 2007 roku, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wieloletnia asystentka w Zakładzie Rachunkowości Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz wykładowca Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Warszawie. Główna Księgowa w międzynarodowej firmie w latach 2000-2007. Obecnie od 2006 roku prowadzi Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego.

Daniel Depa
Daniel Depa

Kierownik Projektów Księgowych systemu enova365 w firmie Soneta Sp. z o.o. Z wykształcenia księgowy, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, projektant systemów informatycznych z zakresu księgowości. Od 2006 roku związany z firmą Soneta.

Konrad Spryńca
Konrad Spryńca

Moderator wydarzenia, absolwent Politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Akademii Górniczo-Hutniczej specjalność Cyberbezpieczeństwo oraz zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Koordynator projektów cross-modułowych w spółce Soneta.