Tarcza finansowa - webinarium enova365 i Polskiego Funduszu Rozwoju

Dowiedz się jak korzystać z tarczy finansowej i jak dostosować się do tarczy antykryzysowej

Webinarium odbyło się 21 maja 2020 roku

  • Tarcza finansowa – omówienie zagadnienia
  • enova365 - system zgody z tarczą antykryzysową
  • Jak systemowo przejść na pracę zdalną?

Posłuchaj ekspertów i skorzystaj z możliwości

tarcza
Joanna Walentek Kierownik Projektu Kadry Płace i HR enova365
Joanna Walentek Kierownik Projektu Kadry Płace i HR enova365

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalności Rachunkowość. Od ponad 10 lat w branży IT. Specjalista w zakresie technologii wspierających pracę Działów Kadr i Płac oraz ekspert w dostosowywaniu oprogramowania do zmian legislacyjnych.

Krzysztof Słomiński
Krzysztof Słomiński

Trener, wydawca. 25-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i międzynarodowych firmach w zakresie marketingu i sprzedaży B2B oraz jako trener. 

Od lutego 2019 jako Regionalny Ekspert PPK w PFR Portal PPK prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). 

Product Manager enova365
Product Manager enova365

Absolwent Politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Akademii Górniczo-Hutniczej specjalność Cyberbezpieczeństwo oraz zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Koordynator projektów cross-modułowych w spółce Soneta.

Tomasz Krygier
Tomasz Krygier

Posiada 24 letnie doświadczenie zawodowe w tym: 3,5 roku jako Koordynator sprzedaży do Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Banku Millennium oraz Trener w Orange Polska SA – 15 lat. Obecnie Regionalny Ekspert PPK.

Zobacz webinarium enova365 i PFR: Tarcza finansowa

Wypełnij poniższe pola i gotowe!

  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o w celu przesłania nagrania webinarium enova365 i PFR: Tarcza finansowa. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.