Dowiedz się jak dzięki systemowi ERP zintegrowanemu z e-sklepem rozwinąć biznes!

Pobierz darmową publikację przygotowaną przez ekspertów enova365 i Shoper

Z naszej publikacji dowiesz się:

  • Czy warto sprzedawać w Internecie?
  • Jak sklep internetowy może wprowadzić Twoją sprzedaż na wyższy poziom?
  • Dlaczego zintegrowany ERP i e-sklep mają podwójną moc?
  • Jak konkretne narzędzia systemowe (integracja z firmami kurierskimi, moduły analityczne) wpływaja na łatwość codziennej pracy?
  • Praktyczne wskazówki jak wykorzystać e-sprzedaż, aby efektywność Twojego biznesu wzrosła.

Ikony e-sklep w systemie ERP enova365

O autorach

Publikacja została przygotowana przez ekspertów z dziedziny e-commerce oraz systemów ERP reprezentujących platformę Shoper oraz firmę Soneta, producenta systemu ERP enova365

Wojciech Chrobak
Wojciech Chrobak

Kierownik projektu enova365 Handel, ekspert w dziedzinie zarządzania procesami handlowymi, specjalista rozwoju systemów IT z piętnastoletnim doświadczeniem zarówno wdrożeniowym jak i projektowym.

Artur Halik
Artur Halik

Head of Sales w Shoper, Dreamcommerce SA odpowiedzialny za rozwój Shoper Premium oraz Programu Resellerskiego, z branżą e-commerce i IT związany od blisko 10 lat. Doświadczenie zdobywał  prowadząc własny sklep internetowy, a także wdrażając dedykowane sklepy dla dziesiątek klientów swojej agencji interaktywnej.

Konrad Spryńca
Konrad Spryńca

Specjalista do spraw realizacji projektów enova365. 

Pobierz e-book Podwójna moc e-sprzedaży: ERP i e-sklep

Jak rozwinąć e-biznes? Wypełnij formularz i dowiedz się tego z e-booka przygotowanego przez ekspertów enova365 i Shoper!
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu wysłania e-booka: "Podwójna moc e-sprzedaży: ERP i e-sklep". * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji.
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.