Soneta po raz kolejny wysoko w TOP200

Raport Computerworld TOP200 2019 to zestawienie, któremu warto się przyjrzeć, aby wyczuć trendy branży IT. Jak wygląda sytuacja na polskim rynku? Kto w minionym roku zyskał, jakie usługi są na topie? Soneta sp. z o.o., producent systemu ERP enova365 aż w 15 rankingach odnotowuje wzrosty!


Solidne fundamenty

Soneta sp. z o.o. kolejny raz udowadnia, że strategia transparentnego dostawcy się opłaca – w zestawieniu największych firm informatycznych działających w Polsce przesunęła się o 4 oczka do góry. Zysk netto firmy sytuuje ją na wysokiej 42. pozycji. Stabilne miejsce na rynku IT jest wynikiem właściwych decyzji biznesowych, które podejmuje spółka. Jako cel nadrzędny stawiając sobie utrzymywanie się wśród najchętniej wybieranych dostawców oprogramowania klasy ERP. Podążanie za potrzebami rynku, a także ich wyprzedzanie z roku na rok przynosi lepsze efekty. Grono ekspertów, które nieustannie pracuje nad rozwojem systemu ERP enova365 sprawia, że firma zawsze na czas jest gotowa na dostosowanie systemu do zmieniających się przepisów prawa, a także na wprowadzanie funkcjonalnych udogodnień dla swoich użytkowników.

Wciąż wyżej w rankingach

Producent enova365 może pochwalić się wzrostami aż w 15 rankingach opublikowanych przez Computerworld. Branże, w których coraz mocniejsza jest pozycja oprogramowania enova365 to przede wszystkim:

 • sektor finansowy oraz ubezpieczeniowy,
 • administracja publiczna,
 • handel,
 • sektor edukacyjny i naukowo badawczy.

Wzrosła także pozycja enova365 wśród przedsiębiorstw z branży produkcji spożywczej oraz transportu i logistyki. Soneta jako dostawca oprogramowania jest na 30. miejscu wśród rozwiązań wybieranych przez przedsiębiorstw MŚP. Ponad 14500 użytkowników codziennie korzysta z programu enova365 i aż 88% z nich deklaruje zadowolenie z wybranego systemu.

Rynek stawia na rozwiązania mobilne

Soneta jako producent zdecydowała się na dostarczanie swojego oprogramowania w czterech różnych interfejsach. Co za tym idzie użytkownicy mają większą swobodę pracy na systemie. Do dyspozycji Klientów enova365 jest wersja:

 • okienkowa,
 • przeglądarkowa,
 • aplikacja mobilna,
 • aplikacja na system Android.

Dzięki temu, użytkownicy mogą z dowolnego miejsca sprawdzić co dzieje się w firmie. Według Computerworld Soneta poprawiła wynik zarówno w rankingu dotyczącym aplikacji mobilnych jak i webowych. Mobilna aplikacja enova365 dla urządzeń z systemem Android jest dostępna w sklepie internetowym.

Coraz więcej chmury

Użytkownicy bardziej doceniają też chmurę. Wygodne i stabilne rozwiązanie, które obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, gwarantuje aktualizacje i backupy za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie to przeznaczone jest dla podmiotów, które nie chcą inwestować w infrastrukturę IT. Soneta w rankingu rozwiązań chmurowych awansowała aż o 8 oczek do góry.

Co dalej z systemami ERP?

Soneta śledzi branżę i szuka potrzeb, które pojawiają się u jej użytkowników. Tej jesieni firma planuje udział w wydarzeniach branżowych w różnych częściach Polski. Informacje o nadchodzących konferencjach, na których będzie można porozmawiać z ekspertami enova365 dostępne są na stronie.


 

Pobierz

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.