Soneta po raz kolejny wysoko w TOP200

Raport Computerworld TOP200 2019 to zestawienie, któremu warto się przyjrzeć, aby wyczuć trendy branży IT. Jak wygląda sytuacja na polskim rynku? Kto w minionym roku zyskał, jakie usługi są na topie? Soneta sp. z o.o., producent systemu ERP enova365 aż w 15 rankingach odnotowuje wzrosty!


Solidne fundamenty

Soneta sp. z o.o. kolejny raz udowadnia, że strategia transparentnego dostawcy się opłaca – w zestawieniu największych firm informatycznych działających w Polsce przesunęła się o 4 oczka do góry. Zysk netto firmy sytuuje ją na wysokiej 42. pozycji. Stabilne miejsce na rynku IT jest wynikiem właściwych decyzji biznesowych, które podejmuje spółka. Jako cel nadrzędny stawiając sobie utrzymywanie się wśród najchętniej wybieranych dostawców oprogramowania klasy ERP. Podążanie za potrzebami rynku, a także ich wyprzedzanie z roku na rok przynosi lepsze efekty. Grono ekspertów, które nieustannie pracuje nad rozwojem systemu ERP enova365 sprawia, że firma zawsze na czas jest gotowa na dostosowanie systemu do zmieniających się przepisów prawa, a także na wprowadzanie funkcjonalnych udogodnień dla swoich użytkowników.

Wciąż wyżej w rankingach

Producent enova365 może pochwalić się wzrostami aż w 15 rankingach opublikowanych przez Computerworld. Branże, w których coraz mocniejsza jest pozycja oprogramowania enova365 to przede wszystkim:

  • sektor finansowy oraz ubezpieczeniowy,
  • administracja publiczna,
  • handel,
  • sektor edukacyjny i naukowo badawczy.

Wzrosła także pozycja enova365 wśród przedsiębiorstw z branży produkcji spożywczej oraz transportu i logistyki. Soneta jako dostawca oprogramowania jest na 30. miejscu wśród rozwiązań wybieranych przez przedsiębiorstw MŚP. Ponad 14500 użytkowników codziennie korzysta z programu enova365 i aż 88% z nich deklaruje zadowolenie z wybranego systemu.

Rynek stawia na rozwiązania mobilne

Soneta jako producent zdecydowała się na dostarczanie swojego oprogramowania w czterech różnych interfejsach. Co za tym idzie użytkownicy mają większą swobodę pracy na systemie. Do dyspozycji Klientów enova365 jest wersja:

  • okienkowa,
  • przeglądarkowa,
  • aplikacja mobilna,
  • aplikacja na system Android.

Dzięki temu, użytkownicy mogą z dowolnego miejsca sprawdzić co dzieje się w firmie. Według Computerworld Soneta poprawiła wynik zarówno w rankingu dotyczącym aplikacji mobilnych jak i webowych. Mobilna aplikacja enova365 dla urządzeń z systemem Android jest dostępna w sklepie internetowym.

Coraz więcej chmury

Użytkownicy bardziej doceniają też chmurę. Wygodne i stabilne rozwiązanie, które obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, gwarantuje aktualizacje i backupy za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie to przeznaczone jest dla podmiotów, które nie chcą inwestować w infrastrukturę IT. Soneta w rankingu rozwiązań chmurowych awansowała aż o 8 oczek do góry.

Co dalej z systemami ERP?

Soneta śledzi branżę i szuka potrzeb, które pojawiają się u jej użytkowników. Tej jesieni firma planuje udział w wydarzeniach branżowych w różnych częściach Polski. Informacje o nadchodzących konferencjach, na których będzie można porozmawiać z ekspertami enova365 dostępne są na stronie.


 

Pobierz

Demo

Otrzymaj dostęp do demo. Sprawdź jak działa integracja z KSeF. Bezpłatnie.

  • Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.