Rachunek bankowy w enova365

Webservice umożliwia integrację systemu enova365 z systemem bankowości elektronicznej BGŻ BNP Paribas. Pozwala kontrolować i wykonywać czynności na operacjach bankowych bez logowania się do systemu bankowego.

Obsługuj rachunek bankowy bezpośrednio w enova365

Użytkownik systemu enova365 może na bieżąco przeglądać aktualne dane na swoich rachunkach z poziomu systemu, bez potrzeby logowania się przez stronę www do banku.

Zobacz jak działa webservice enova365 dla banku BGŻ BNP Paribas!

Dla kogo?

Bankowość elektroniczna wspiera pracę każdej firmy, a w szczególności osoby odpowiedzialnej za przelewy i rozliczenia na wszystkich etapach pracy z operacjami bankowymi. Dane do systemu bankowego eksportowane są z listy przelewów, natomiast import wszystkich operacji bankowych powstałych na rachunku następuje do raportu w Ewidencji Środków Pieniężnych.

Funkcjonalności:

 • Moduł umożliwia automatyczne importowanie i eksportowanie do systemu bankowego operacji, jak również pozwala na sprawdzenie salda dostępnego oraz salda zaksięgowanego dla wybranego rachunku bankowego w obrębie zdefiniowanego Serwisu bankowego.
 • Webservice daje możliwość zaimportować historię operacji za wybrany okres, oraz pozwala zaimportować wyciągi bankowe dla wybranego rachunku bankowego.

Dostępne czynności w obrębie importów operacji z zastosowaniem mechanizmów webservice to:

 • Sprawdź saldo - pozwala na sprawdzenie Salda dostępnego oraz Salda zaksięgowanego dla wybranego rachunku bankowego w obrębie zdefiniowanego Serwisu bankowego 
 • Historia - pozwala zaimportować historię operacji za wybrany okres dla konkretnego rachunku bankowego 
 • Wyciąg - pozwala zaimportować wyciągi bankowe dla wybranego rachunku bankowego 
 • Czynność Eksport on-line pozwala na wyeksportowanie zatwierdzonych przelewów wybranym sposobem: 
  Przelewy w paczkach wg dat 
  Każdy przelew pojedynczo

Benefity:

 • Redukcja czasu pracy przez automatyzację wymiany danych między enova365 a bankiem BGŻ BNP Paribas. 
 • Wgląd na bieżąco do aktualnych oraz pełnych informacji o stanie konta, bez konieczność zalogowania się na stronę banku BGŻ BNP Paribas. 
 • Możliwość zaimportowania wyciągów bankowych w dowolnej chwili
 • Eliminacja pomyłek i błędów związanych z wprowadzaniem wyciągów ręcznie, czy importowaniem do systemu 
 • Zgodny format danych 
 • Bezpieczna komunikacja
 • Łatwa, przejrzysta obsługa

Przetestuj bezpłatnie DEMO enova365

Sprawdź możliwości programu enova365 z 7 dniową darmową wersją demonstracyjną. Wypełnij formularz, a dane dostępu do systemu zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018 r. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych); - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.