Przetestuj system enova365

Korzysta z niego ponad 2 000 Biur Rachunkowych w Polsce

Kto skorzysta z zalet enova365?

  • Właściciel Biura - enova365 optymalizuje komunikację z Klientem oraz pracę całego Biura Rachunkowego. System pomaga w zarządzaniu większą liczbą Klientów w tym samym czasie
  • Księgowa - system enova365 to kompleksowe oprogramowanie księgowe dla Biura Rachunkowego. Usprawnia bieżącą pracę i automatyzuje rutynowe czynności.
  • Klient Biura - enova365 umożliwia stały, zdalny dostęp do wszystkich informacji rozliczeniowo-księgowych firmy Klienta.

Już dziś przetestuj demo enova365

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo enova365
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Pulpit Klienta BR 

to platforma do elektronicznej komunikacji pomiędzy Biurem Rachunkowym a jego Klientami - włącz swoich Klientów do aktywnej współpracy, zbierz i udostępnij wszystkie istotne informacje w jednym miejscu.

Zgodność z przepisami!

enova365 zagwarantuje Ci dostęp do oprogramowania zgodnego z aktualnymi przepisami prawa, w cenie gwarancji, na wykupiony pakiet modułów otrzymujesz dostęp do aktualizacje systemu zgodnego z obowiązującymi przepisami.