przedsiebiorca-i-ksiegowy

Przedsiębiorca i Księgowy grają w duecie!

zdobądź 1 z 20 podwójnych zaproszeń na I Ogólnopolską Konferencję Przedsiębiorców i Księgowych w Warszawie

Aby wygrać zaproszenia* na Konferencję:

 1. Zapoznaj się z regulaminem.
 2. Pobierz demo enova365, korzystając z poniższego formularza.
 3. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z dostępem do demo w wersji multi i standard. Kliknij w link do multi i otwórz demo w przeglądarce.
 4. W demo multi ukryta jest odpowiedź na poniższe pytanie: 


  Jaki numer (rachunku bankowego) ma ewidencja środków pieniężnych o nazwie Firmowy rachunek bankowy?


 5. Odpowiedź na pytanie konkursowe wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, nazwą firmy, zajmowanym stanowiskiem oraz danymi drugiego uczestnika konferencji prześlij na adres: marketing@enova.pl, wpisując w tytule wiadomości: "Konkurs Przedsiębiorca i Księgowy grają w duecie".


  *jedno zaproszenie uprawnia do wstępu dla dwóch osób, pod warunkiem że drugą będzie przedsiębiorca, członek zarządu, a nie księgowy, Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zajmowanego przez uczestnika konkursu stanowiska.
konferencja-warszawa

I Ogólnopolska Konferencja Przedsiębiorców i Księgowych w Warszawie

Przedsiębiorca i księgowy - duet idealny!

Spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, któremu przyświeca hasło „Biznes potrzebuje księgowych, a księgowi biznesu” to świetna okazja na poszerzenie wiedzy, związanej z tematyką biznesowo-księgową. Znasz kogoś, z kim mógłbyś stworzyć duet idealny na to wydarzenie? Odpowiedz na pytanie konkursowe!

Dla pierwszych 20 osób, które prześlą poprawne odpowiedzi czekają podwójne* zaproszenia na konferencję.
*jedno zaproszenie uprawnia do wstępu dla dwóch osób, pod warunkiem że drugą będzie przedsiębiorca, członek zarządu, a nie księgowy, Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zajmowanego przez uczestnika konkursu stanowiska.

Konkurs skierowany jest do księgowych i przedstawicieli biznesu. Aby wygrać zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Przedsiębiorców i Księgowych w Warszawie, należy pobrać wersję demo multi enova365, znaleźć odpowiedź na pytanie konkursowe, a następnie przesłać wraz z imionami, nazwiskami, miastem, nazwą firmy oraz zajmowanymi stanowiskami dwóch uczestników konferencji na adres: marketing@enova.pl (z tytułem wiadomości "Konkurs Przedsiębiorca i Księgowy grają w duecie")

Czas trwania konkursu: 17.09.2019 - 22.09.2019

Uczestnik konkursu może wziąć udział w konkursie tylko raz.

Życzymy powodzenia!

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.