przedsiebiorca-i-ksiegowy

Przedsiębiorca i Księgowy grają w duecie!

zdobądź 1 z 20 podwójnych zaproszeń na I Ogólnopolską Konferencję Przedsiębiorców i Księgowych w Warszawie

Aby wygrać zaproszenia* na Konferencję:

 1. Zapoznaj się z regulaminem.
 2. Pobierz demo enova365, korzystając z poniższego formularza.
 3. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z dostępem do demo w wersji multi i standard. Kliknij w link do multi i otwórz demo w przeglądarce.
 4. W demo multi ukryta jest odpowiedź na poniższe pytanie: 


  Jaki numer (rachunku bankowego) ma ewidencja środków pieniężnych o nazwie Firmowy rachunek bankowy?


 5. Odpowiedź na pytanie konkursowe wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, nazwą firmy, zajmowanym stanowiskiem oraz danymi drugiego uczestnika konferencji prześlij na adres: marketing@enova.pl, wpisując w tytule wiadomości: "Konkurs Przedsiębiorca i Księgowy grają w duecie".


  *jedno zaproszenie uprawnia do wstępu dla dwóch osób, pod warunkiem że drugą będzie przedsiębiorca, członek zarządu, a nie księgowy, Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zajmowanego przez uczestnika konkursu stanowiska.
konferencja-warszawa

I Ogólnopolska Konferencja Przedsiębiorców i Księgowych w Warszawie

Przedsiębiorca i księgowy - duet idealny!

Spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, któremu przyświeca hasło „Biznes potrzebuje księgowych, a księgowi biznesu” to świetna okazja na poszerzenie wiedzy, związanej z tematyką biznesowo-księgową. Znasz kogoś, z kim mógłbyś stworzyć duet idealny na to wydarzenie? Odpowiedz na pytanie konkursowe!

Dla pierwszych 20 osób, które prześlą poprawne odpowiedzi czekają podwójne* zaproszenia na konferencję.
*jedno zaproszenie uprawnia do wstępu dla dwóch osób, pod warunkiem że drugą będzie przedsiębiorca, członek zarządu, a nie księgowy, Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zajmowanego przez uczestnika konkursu stanowiska.

Konkurs skierowany jest do księgowych i przedstawicieli biznesu. Aby wygrać zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Przedsiębiorców i Księgowych w Warszawie, należy pobrać wersję demo multi enova365, znaleźć odpowiedź na pytanie konkursowe, a następnie przesłać wraz z imionami, nazwiskami, miastem, nazwą firmy oraz zajmowanymi stanowiskami dwóch uczestników konferencji na adres: marketing@enova.pl (z tytułem wiadomości "Konkurs Przedsiębiorca i Księgowy grają w duecie")

Czas trwania konkursu: 17.09.2019 - 22.09.2019

Uczestnik konkursu może wziąć udział w konkursie tylko raz.

Życzymy powodzenia!

Demo

Otrzymaj dostęp do demo. Sprawdź jak działa integracja z KSeF. Bezpłatnie.

 • Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.