mobilny system erp - mężczyna przegląda dane firmy na tablecie

Przełącz swój biznes na pracę zdalną

na co pozwala enova365 MULTI?

 1. enova365 dostępna na różnych urządzeń – komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon.
 2. Pozwala na korzystanie z systemu enova365 o każdej porze, niezależnie od miejsca, w którym Użytkownik się znajduje posiada dostęp do danych firmowych.
 3. Jedna baza danych dla wszystkich Użytkowników, która jest na bieżąco aktualizowana.
 4. Użytkownicy mogą indywidualnie dobierać interfejs, który jest dla nich wygodny ze względu na posiadane urządzenia oraz miejsce prac.
 5. Interfejs został zaprojektowany w oparciu o najnowsze trendy UI/UX we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie.

PROMOCJA do 30 czerwca 2020 roku

Przy zakupie nowych licencji enova365 wybierz wersję STANDARD, a bezpłatnie otrzymasz od nas możliwość pracy zdalnej (podniesienie do wersji MULTI, która daje możliwość pracy na enova365 przez przeglądarkę internetową lub na laptopach i telefonach z ekranem dotykowym). 

Dzięki bezpłatnemu przejściu na wersję multi zyskujesz:
 • przy zakupie 1 stanowiska Kadry Płace platynowe multi – 868 zł
 • przy zakupie 2 stanowisk Handel złoty multi – 774 zł 
 • przy zakupie 2 stanowisk Księgi Handlowej złotej multi – 1 304 zł 


Pobierz cennik

Wypełnij formularz a cennik licencji enova365 otrzymasz na swój adres e-mail
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia pełnej wersji cennika systemu enova365 oraz w celu kontaktu telefonicznego dotyczącego szczegółowych zasad współpracy związanych z tym cennikiem.* Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest [more] Soneta spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl ; podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia pełnej wersji cennika enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości dostarczenia pełnej wersji cennika enova365; Pani/Pana dane będą przechowywane na serwerach w państwie trzecim – Stany Zjednoczone; dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji.
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

bestincloud enova365 najlepszym produktem ERP/CRM

enova365 najlepszym produktem ERP w chmurze

Computerworld Polska co roku organizuje konkurs, który ma promuje rozwiązania chmurowe. W tym roku enova365 wygrała w kategorii najlepszy produkt ERP/CRM.