praca zdalna z systemem erp - mężczyzna przeglądający dane na tablecie

Pracuj w dowolnym miejscu i czasie

Poznaj system ERP, wspierający mobilność Twojej firmy

Pracuj skąd chcesz

Nowoczesne oprogramowanie dla firmy to mobilność, szybkość i łatwość użytkowania! Taka jest enova365 w wersji multi - system ERP, dostosowany do pracy na wielu interfejsach i urządzeniach, by umożliwić wykorzystanie pełnego potencjału pracy zdalnej w Twojej firmie.


Mobilny HR w Twojej firmie

Pulpit Pracownika oraz Pulpit Kierownika to mobilne narzędzia, umożliwiające zarządzanie wnioskami kadrowymi i czasem pracy online w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki nim pracownicy mają stały dostęp do wszystkich najważniejszych informacji kadrowych niezależnie od urządzenia. Pulpity pracownicze pozwalają na zmniejszenie liczby dokumentów papierowych w obiegu, jednocześnie redukując czas potrzebny na podjęcie decyzji.

Dowiedz się, jakie czynności możesz wykonywać mobilnie:

enova365 pulpit pracownika

Pracownik:

  • przegląda dane osobowe, nieobecności, czas pracy, statystykę urlopów,
  • posiada informacje o wynagrodzeniu i warunkach umowy,
  • wnioskuje o urlop, delegacje, szkolenie, nadgodziny,
  • planuje urlop.

enova365 pulpit kierownika

Kierownik:

  • akceptuje wnioski złożone przez podwładnych,
  • planuje harmonogram czasu pracy i prowadzi ewidencję rzeczywistego czasu pracy,
  • raportuje: ważność szkoleń i badań BHP, statystykę urlopową, nieobecności, plan urlopowy, plan i czas pracy.

Aplikacje, służące do samoobsługi pracowniczej współpracują z podstawowymi modułami enova365, umożliwiając nowy model korzystania z systemu przez wszystkich pracowników.

Rozpocznij już teraz darmowy, 7-dniowy okres testowy!

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.