Ostatnia prosta do wdrożenia PPK w instytucjach publicznych - webinarium enova365 i PFR Portal PPK

Dowiedz się jak przygotować organizację do nowego systemu długoterminowego oszczędzania

Organizatorzy spotkania online

Gotowi na zmiany w przepisach 2021

W ramach cyklu "Gotowi na zmiany w przepisach 2021" zapraszamy na skondensowane warsztaty przeznaczone dla pracowników odpowiedzialnych za rozliczenia kadrowo-płacowe w instytucjach sektora publicznego. Przed tymi organizacjami ostatnia prosta przygotowań do nowego obowiązku i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Weź udział w webinarium i dowiedz się jak przygotować się do:

  • analizy przedwdrożeniowej,
  • wyboru instytucji finansowej,
  • zawierania umów o zarządzanie PPK,
  • zawierania umów o prowadzenie PPK,
  • obsługi nowych procesów w dziale kadrowo-płacowym
duzy stempel enova365 gotowi na zmiany w przepisach

Prelegenci

Tomasz Krygier Regionalny Ekspert PFR Portal PPK
Tomasz Krygier Regionalny Ekspert PFR Portal PPK

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunek Technologia Chemiczna oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach, kierunek Finanse i Bankowość. Posiada 24 letnie doświadczenie zawodowe w tym: 3,5 roku jako Koordynator sprzedaży do Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Banku Millennium oraz Trener w Orange Polska SA – 15 lat. Obecnie Regionalny Ekspert PFR Portal PPK.

Joanna Walentek Ekspert Projektu PPK enova365
Joanna Walentek Ekspert Projektu PPK enova365

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalności Rachunkowość. Od ponad 10 lat w branży IT. Specjalista w zakresie technologii wspierających pracę działów Kadr i Płac oraz ekspert w dostosowywaniu oprogramowania do zmian legislacyjnych, kierownik Projektu Kadry Płace i HR enova365. Członek grupy producentów ERP i instytucji finansowych, wypracowującej standardy wysyłki dokumentów w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Konrad Spryńca Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem
Konrad Spryńca Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej z "Cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem informacji". Odpowiedzialny za realizację procesów łączących pracę zespołów produkcyjnych, handlowych oraz marketingowych enova365. Uczestnik licznik konferencji branżowych.

Obejrzyj nagranie webinarium enova365 i PFR: PPK w Instytucjach publicznych

Wypełnij poniższe pola i gotowe!
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu uczestnictwa w webinarium enova365 i PFR: PPK w instytucjach publicznych* Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji.
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.