Ostatnia prosta do wdrożenia PPK w instytucjach publicznych - webinarium enova365 i PFR Portal PPK

Dowiedz się jak przygotować organizację do nowego systemu długoterminowego oszczędzania

Organizatorzy spotkania online

Gotowi na zmiany w przepisach 2021

W ramach cyklu "Gotowi na zmiany w przepisach 2021" zapraszamy na skondensowane warsztaty przeznaczone dla pracowników odpowiedzialnych za rozliczenia kadrowo-płacowe w instytucjach sektora publicznego. Przed tymi organizacjami ostatnia prosta przygotowań do nowego obowiązku i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Weź udział w webinarium i dowiedz się jak przygotować się do:

  • analizy przedwdrożeniowej,
  • wyboru instytucji finansowej,
  • zawierania umów o zarządzanie PPK,
  • zawierania umów o prowadzenie PPK,
  • obsługi nowych procesów w dziale kadrowo-płacowym
duzy stempel enova365 gotowi na zmiany w przepisach

Prelegenci

Tomasz Krygier Regionalny Ekspert PFR Portal PPK
Tomasz Krygier Regionalny Ekspert PFR Portal PPK

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunek Technologia Chemiczna oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach, kierunek Finanse i Bankowość. Posiada 24 letnie doświadczenie zawodowe w tym: 3,5 roku jako Koordynator sprzedaży do Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Banku Millennium oraz Trener w Orange Polska SA – 15 lat. Obecnie Regionalny Ekspert PFR Portal PPK.

Joanna Walentek Ekspert Projektu PPK enova365
Joanna Walentek Ekspert Projektu PPK enova365

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalności Rachunkowość. Od ponad 10 lat w branży IT. Specjalista w zakresie technologii wspierających pracę działów Kadr i Płac oraz ekspert w dostosowywaniu oprogramowania do zmian legislacyjnych, kierownik Projektu Kadry Płace i HR enova365. Członek grupy producentów ERP i instytucji finansowych, wypracowującej standardy wysyłki dokumentów w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Konrad Spryńca Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem
Konrad Spryńca Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej z "Cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem informacji". Odpowiedzialny za realizację procesów łączących pracę zespołów produkcyjnych, handlowych oraz marketingowych enova365. Uczestnik licznik konferencji branżowych.

Obejrzyj nagranie webinarium enova365 i PFR: PPK w Instytucjach publicznych

Wypełnij poniższe pola i gotowe!

  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o w celu przesłania nagrania webinarium enova365 i PFR: PPK w instytucjach publicznych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.