zielone tło z księgową enova365

PPK w Biurze Rachunkowym - webinarium enova365 i PFR Portal PPK

Dowiedz się jak przygotować się do nowego systemu długoterminowego oszczędzania

Organizatorzy spotkania online

Gotowi na zmiany w przepisach 2021

W ramach cyklu "Gotowi na zmiany w przepisach 2021" zapraszamy na skondensowane warsztaty przeznaczone dla Biur Rachunkowych. Pracownicze Plany Kapitałowe objęły ostatnią grupę przedsiębiorstw, zatrudniających poniżej 20 pracowników. Sprawdź jakie obowiązki stoją przed Biurami Rachunkowymi obsługującymi te firmy.

Weź udział w webinarium i dowiedz się więcej na temat:

  • analizy przedwdrożeniowej
  • wyboru instytucji finansowej
  • zawierania umów o zarządzanie PPK oraz umów o prowadzenie PPK
  • obsługi nowych procesów w dziale kadrowo-płacowym
  • skutecznego kontaktu między Klientem a Biurem Rachunkowym
  • nowych możliwości systemu ERP
duzy stempel enova365 gotowi na zmiany w przepisach

Prelegenci

Tomasz Krygier - Regionalny Ekspert PFR Portal PPK
Tomasz Krygier - Regionalny Ekspert PFR Portal PPK

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunek Technologia Chemiczna oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach, kierunek Finanse i Bankowość. Posiada 24 letnie doświadczenie zawodowe w tym: 3,5 roku jako Koordynator sprzedaży do Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Banku Millennium oraz Trener w Orange Polska SA – 15 lat. Obecnie Regionalny Ekspert PFR Portal PPK.

Joanna Walentek - Ekspert Projektu PPK enova365
Joanna Walentek - Ekspert Projektu PPK enova365

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalności Rachunkowość. Od ponad 10 lat w branży IT. Specjalista w zakresie technologii wspierających pracę działów Kadr i Płac oraz ekspert w dostosowywaniu oprogramowania do zmian legislacyjnych, kierownik Projektu Kadry Płace i HR enova365. Członek grupy producentów ERP i instytucji finansowych, wypracowującej standardy wysyłki dokumentów w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Konrad Spryńca - Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem
Konrad Spryńca - Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej z "Cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem informacji". Odpowiedzialny za realizację procesów łączących pracę zespołów produkcyjnych, handlowych oraz marketingowych enova365. Uczestnik licznik konferencji branżowych.

Zobacz nagranie webinarium enova365 i PFR: PPK w Biurze Rachunkowym

Wypełnij poniższe pola i gotowe!

  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o w celu przesłania nagrania webinarium enova365 i PFR: PPK w Biurze Rachunkowym. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.