zielone tło z księgową enova365

PPK w Biurze Rachunkowym - webinarium enova365 i PFR Portal PPK

Dowiedz się jak przygotować się do nowego systemu długoterminowego oszczędzania

Organizatorzy spotkania online

Gotowi na zmiany w przepisach 2021

W ramach cyklu "Gotowi na zmiany w przepisach 2021" zapraszamy na skondensowane warsztaty przeznaczone dla Biur Rachunkowych. Pracownicze Plany Kapitałowe objęły ostatnią grupę przedsiębiorstw, zatrudniających poniżej 20 pracowników. Sprawdź jakie obowiązki stoją przed Biurami Rachunkowymi obsługującymi te firmy.

Weź udział w webinarium i dowiedz się więcej na temat:

  • analizy przedwdrożeniowej
  • wyboru instytucji finansowej
  • zawierania umów o zarządzanie PPK oraz umów o prowadzenie PPK
  • obsługi nowych procesów w dziale kadrowo-płacowym
  • skutecznego kontaktu między Klientem a Biurem Rachunkowym
  • nowych możliwości systemu ERP
duzy stempel enova365 gotowi na zmiany w przepisach

Prelegenci

Tomasz Krygier - Regionalny Ekspert PFR Portal PPK
Tomasz Krygier - Regionalny Ekspert PFR Portal PPK

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunek Technologia Chemiczna oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach, kierunek Finanse i Bankowość. Posiada 24 letnie doświadczenie zawodowe w tym: 3,5 roku jako Koordynator sprzedaży do Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Banku Millennium oraz Trener w Orange Polska SA – 15 lat. Obecnie Regionalny Ekspert PFR Portal PPK.

Joanna Walentek - Ekspert Projektu PPK enova365
Joanna Walentek - Ekspert Projektu PPK enova365

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalności Rachunkowość. Od ponad 10 lat w branży IT. Specjalista w zakresie technologii wspierających pracę działów Kadr i Płac oraz ekspert w dostosowywaniu oprogramowania do zmian legislacyjnych, kierownik Projektu Kadry Płace i HR enova365. Członek grupy producentów ERP i instytucji finansowych, wypracowującej standardy wysyłki dokumentów w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Konrad Spryńca - Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem
Konrad Spryńca - Product Manager, kierownik zespołu ds. działań z rynkiem

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej z "Cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem informacji". Odpowiedzialny za realizację procesów łączących pracę zespołów produkcyjnych, handlowych oraz marketingowych enova365. Uczestnik licznik konferencji branżowych.

Zobacz nagranie webinarium enova365 i PFR: PPK w Biurze Rachunkowym

Wypełnij poniższe pola i gotowe!
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu uczestnictwa w webinarium enova365 i PFR: PPK w Biurze Rachunkowym oraz w celach marketingowych.* Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji.
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.