Ekspert Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Szczecin, ul. Waleriana Łukasińskiego 114

Czym się zajmujemy?

Od ponad 25 lat skutecznie wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające i automatyzujące kluczowe procesy w przedsiębiorstwach. Dzięki temu nasi Klienci uwalniają swój potencjał rozwojowy i zwiększają efektywność działania swoich organizacji.

Duże doświadczenie zespołów wdrożeniowych pozwala na osiągnięcie wysokiego stopnia dopasowania dostarczanych narzędzi, zaś sama zmiana przeprowadzana jest płynnie, bez niepotrzebnych przestojów w działalności operacyjnej.

Chmura

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Księgowość, Kadry Płace, Handel, Workflow, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 150 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 8 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Produkcja
Dlaczego my?
  • Doświadczenie oraz stabilna pozycja rynkowa, ogólnopolski zasięg działania
  • Profesjonalna analiza potrzeb przedsiębiorstwa, w tym wykonywanie analiz przedwdrożeniowych
  • Ponad 60 zespół ekspertów, w tym osoby dedykowane poszczególnym obszarom biznesowym
  • Tworzenie autorskich dedykowanych rozwiązań (również branżowych)
  • Kompleksowa oferta –wdrożenia systemów ERP, aplikacje mobilne, e-commerce B2B i B2C, dostarczanie i konfigurowanie infrastruktury IT, konsulting
  • Pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia oraz opieka serwisowa po starcie systemu
Wdrożenia
Currenda Usługi i B2B
Alicja Kundzier, Dyrektor finansowy
Alicja Kundzier, Dyrektor finansowy

W systemie enova365 nie tylko odwzorowaliśmy procesy obsługiwane przez poprzednie systemy, ale również pojawiły się nowe możliwości np. w zakresie windykacji. Warto dodać, że teraz mamy dane księgowe i kadrowe w jednym systemie.

Teatr Wybrzeże logo
Teatr Wybrzeże Sztuka, rozrywka i media

Celem wdrożenia było sprawne i kompleksowe zarządzanie wszystkimi procesami oraz otrzymanie rozwiązania integrującego wszystkie istotne dane w jednym miejscu. 

Posnet Polska S.A. Handel/ e-commerce

enova365 umożliwiła elastyczną definicję algorytmów płacowych, które w znaczącym stopniu zautomatyzowały sposób rozliczenia absencji. Dodatkowo moduł Kadry i Płace pozwolił odtworzyć wielopoziomową strukturę firmy.


logo balcerzak
Balcerzak sp. z o.o. Produkcja
Wioletta Lisiewicz, Kierownik Działu Kadr
Wioletta Lisiewicz, Kierownik Działu Kadr

Nasza firma ma bardzo rozbudowany system wynagradzania i premiowania. Wdrożenie systemu ERP enova365 znacznie usprawniło proces obliczania miesięcznych wynagrodzeń i sporządzania list płac. To, co dla nas niezwykle istotne to odejście od papierowego obiegu dokumentów. Pulpit Pracownika i Kierownika znacząco zautomatyzował aspekty związane z urlopami oraz nadgodzinami. Przyczyniło się to do oszczędności czasu i wyeliminowania błędów mogących wystąpić przy ręcznym wpisywaniu danych, czy powstających na skutek złego przepływu informacji.

Prace zrealizowane w ramach wdrożenia przebiegały sprawnie. Mogliśmy liczyć na duże wsparcie i pełen profesjonalizm konsultantów Eskpert przy tym projekcie.

Autoexpresso Sp. z o.o. Sp.k. Logistyka i spedycja
Michał Mędrkiewicz, Prezes Zarządu
Michał Mędrkiewicz, Prezes Zarządu

Wybraliśmy system enova365, ponieważ spełniał w peli nasze oczekiwania. Nowe rozwiązanie okazało się szczególnie przydatne, w czasach pandemii COVID-19. enova365 niezwykle szybko dostosowała się do dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji. Dzięki temu mogliśmy zautomatyzować i ułatwić naszą pracę. Dodatkowymi atutami okazały się przejrzystość, wysoka funkcjonalność oraz łatwość obsługi systemu.

Serowarnia CAPRI Produkcja
Serowarnia CAPRI
Serowarnia CAPRI

Wybraliśmy enova365 z modułem Handel ze względu na intuicyjny, przyjemny interfejs, bogate funkcjonalności oraz potencjał rozwojowy systemu ERP. Zaimprelentowane rozwiązanie pozwala nam utrzymać spójność stanów magazynowych z rzeczywistymi, dzięki czemu dokładnie wiemy, co znajduje się w naszym magazynie. Wyeliminowaliśmy sytuacje, w których klient mógł zamówić produkt, którego aktualnie fizicznie nie posiadamy. Doceniamy również możliwość śledzenia historycznych stanów magazynowych oraz podstawowych analiz związanych z szybko zbywalnymi produktami w konkretnych miesiącach. Dzięki temu możemy efektywniej planować naszą produkcję i poznać oczekiwania naszych klientów