logo systemu erp enova365 na ekranie kinowym

Udany seans?

Poznaj bliżej enova365 – mobilne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania

Wykorzystaj potencjał oprogramowania ERP w Twojej firmie. Zyskaj dostęp do danych zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Miej kontrolę nad wynikami swojego biznesu

enova365 to oprogramowanie do zarządzania firmą, które pozwala na automatyzację procesów wewnętrznych i wspiera pracę we wszystkich obszarach firmy. Charakteryzuje się wspólną bazą danych oraz spójnym interfejsem, dostępnym na wielu urządzeniach.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemów ERP?


enova365 najlepszym produktem ERP/CRM w chmurze w konkursie Best in Cloud

Oprogramowanie zintegrowane z Twoim biznesem. Dzięki modułowej budowie enova365 dopasuje się do specyfiki Twojej firmy, niezależnie od sektora i branży, w której działasz.

Sprzedajesz swoje produkty w sieci? Działasz w branży logistycznej? A może prowadzisz biuro rachunkowe?

Poznaj szeroką gamę rozwiązań, dedykowanych dla organizacji na każdym stopniu rozwoju!

System zawsze zgodny z przepisami

Zgodnie z polityką Soneta sp. z o.o. enova365 jest aktualizowana na bieżąco do najnowszych zmian w przepisach. Dzięki temu Twój biznes jest zawsze dostosowany do obowiązującego prawa.

system erp enova365 zawsze zgodny z przepisami - mockup urządzeń z emblematem gwarancja zgody z przepisami prawa

Zalety enova365

Elastyczność
Elastyczność
Efektywne wykorzystanie pracy
Efektywne wykorzystanie pracy
Łatwa rozbudowa
Łatwa rozbudowa
Integracje z zewnętrznymi aplikacjami
Integracje z zewnętrznymi aplikacjami
poznaj-zalety-mobilnego-systemu-erp

Poznaj zalety mobilnego systemu ERP

Czy Twój system obsługuje?

PPK w systemie enova365
Pracownicze Plany Kapitałowe
Udostępnij działowi HR kompletne narzędzie do obsługi programu PPK. Zarządzaj bieżącym naliczaniem wpłat i prowadź kompleksową dokumentację z enova365.
split payment w systemiue ERP enova365
E-dokumentację pracowniczą

Przenieś dokumentację kadrową do postaci cyfrowej, obniż koszty archiwizacji i zwiększ bezpieczeństwo danych. Dzięki technologii OCR sprawnie zdigitalizujesz wszystkie akta pracownicze.

Split payment

Obsługuj płatności w mechanizmie podzielonej płatności zgodnie z najnowszymi zasadami, dotyczącymi Split payment, które obowiązują od listopada 2019 roku.

PPK w systemie enova365
split payment w systemiue ERP enova365

enova365 posiada wszystkie powyższe funkcjonalności i wiele więcej!

Przekonaj się sam – pobierz darmowe demo i testuj przez 7 dni

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.