Projektant interfejsów użytkownika (UI/UX)

Opis stanowiska:

  • prototypowanie i projektowanie interfejsów funkcjonalnych (www oraz mobile)
  • projektowanie ze świadomością o istnieniu ograniczeń wdrożenia
  • śledzenie trendów rynkowych w projektowaniu serwisów i aplikacji oraz proponowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie UX/UI
  • dbałość o spójność projektowanych rozwiązań
  • identyfikację problemów użyteczności i opracowywanie rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • współpraca z zespołem deweloperskim

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie projektowania graficznych interfejsów użytkownika
  • doświadczenie w pracy z zespołem deweloperskim
  • znajomość oprogramowania: Figma, pakiet Adobe
  • podstawowa znajomość HTML, CSS
  • znajomość podstawowych wymagań interfejsów dotyczących systemów mobilnych
  • umiejętność argumentowania swoich decyzji projektowych
  • znajomość standardów i ograniczeń związanych z dostępnością interfejsów
  • znajomość wytycznych WCAG
  • portfolio prezentujące dotychczasowe doświadczenie w zakresie projektowania zorientowanego na użytkownika

Oferujemy:

  • udział w projektach stanowiących wyzwania
  • realny wpływ na końcowy kształt każdego z projektów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze)
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.30-9.00)
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • po okresie próbnym wybór benefitów (karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)