pensja na życzenie

Integracja enova365 i Symmetrical.ai

pensja na życzenie

Integracja enova365 i symmetrical.ai

Elastyczne naliczanie pensji z enova365 dzięki Symmetrical.ai

enova365 zintegrowana z symmetrical.ai 
Symmetrical.ai to nowoczesny benefit finansowy dający każdemu pracownikowi równy i sprawiedliwy dostęp do części wynagrodzenia za pomocą jednego kliknięcia.

 • Łatwa nawigacja w enova365 dzięki dedykowanej zakładce symmetrical.ai. 
 • Dostępny w wygodnej aplikacji mobilnej zawiera licznik z wyświetlaną w czasie rzeczywistym wypracowaną kwotą wynagrodzenia. 
 • Zapewnia natychmiastowy dostęp do środków - przelew na konto bankowe trwa 60 sek. 
 • Zawiera moduł edukacji finansowej, który pomaga zwiększyć świadomość podejmowanych decyzji finansowych i zaplanować oszczędności w budżecie domowym. 

Nowoczesny benefit finansowy

enova365 pulpit kierownika
Korzyści dla pracodawcy:
 • Łatwa nawigacja w enova365 dzięki dedykowanej zakładce symmetrical.ai.
 • Umożliwia elastyczną wypłatę wynagrodzenia pracownikom bez wpływu na cashflow firmy.
 • Automatyzuje rozliczenia z pracownikami bez obciążania działu kadr dodatkową pracą. 
 • Wszystkie operacje wykonywane są bezpośrednio w enova365. 
 • To motywujący benefit dla pracowników już za kilka złotych miesięcznie.
enova365 pulpit klienta br
Korzyści dla pracowników:
 • Umożliwia pracownikowi wypłatę wynagrodzenia w dowolnym dniu miesiąca.
 • Udostępnia dodatkowe środki, bez konieczności zaciągania drogich kredytów.
 • Zapewnia płynność i bezpieczeństwo finansowe, nie wpływając zdolność kredytową.
 • Redukuje skutki stresu finansowego.
 • Dostępny w wygodnej aplikacji mobilnej.

Sprawdź, co zyskujesz

Dowiedz się o nas więcej

logo enova365
logo symmetrical

Zobacz jak działa integracja systemu ERP enova365 z Twoim bankiem i sprawdź jak nasze rozwiązanie usprawni Twoją pracę

 • Bezpłatna prezentacja rozwiązania

Umów się na bezpłatną prezentację systemu enova365. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą, omówimy Twoje potrzeby i umówimy Cię z polecanym Autoryzowanym Partnerem w Twojej okolicy!

 • Ty wybierasz formę spotkania

Nie tylko nasz system dopasuje się do Twojego biznesu, my również! Prezentację z naszym Ekspertem możesz umówić w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie, daj nam znać podczas rozmowy jaką formę spotkania preferujesz.

 • Autoryzowany Partner enova365

Nasz system oferowany jest i wdrażany przez Ekspertów z dziedziny systemów wspierajacych biznes. Partner przygotuje dla Ciebie dedykowaną prezentację systemu ERP enova365 w oparciu o informacje o Twojej firmie i Twoich potrzebach. Opowiedz o nich naszemu Konsultantowi.

 • Pobierz cennik

Zobacz szczegółowe ceny licencji systemu ERP enova365, sprawdź możliwości zakupu i modele licencjonowania.

 Pobierz cennik


Umów prezentację

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365.. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji;
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.