ERP w chmurze, pracuj mobilnie

System ERP w chmurze

Poznaj enova365, oprogramowanie do zarządzania biznesem gotowe do pracy w technologii cloud computing. Wykorzystaj chmurę do zarządzania swoją firmą i pracuj z dowolnego miejsca i urządzenia.

Sprzedaż (CRM)
Dostęp do danych z dowolnego miejsca

Otrzymujesz spersonalizowany system, który może korzystać ze wszystkich zalet technologii cloud computing, tj. mobilności, możliwości użytkowania na wielu urządzeniach: komputer, laptop, tablet czy smartfon.

enova365 rozrachunki koszty projektow
ERP w abonamencie

Wynajmuj funkcje systemu, których potrzebujesz! Ten model zakupu sprawdzi się w firmie każdej wielkości, dokładnie tak, jak inne usługi dostarczane w modelu subskrypcyjnym.

enova365 wyporzyczalnia
Gwarancja bezpieczeństwa

Chmura zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych biznesowych. Co więcej aktualizacja oprogramowania oraz regularne backup'y wykonywane są automatycznie przez dostawcę technologii.

Rozwiązanie
Dopasowanie do potrzeb

System ERP w chmurze dopasuje się z łatwością do Twojej firmy. Szybko i łatwo rozbudujesz oprogramowanie o kolejne moduły i stanowiska w dowolnym momencie – a dostęp do swoich danych masz z dowolnego urządzenia.

system ERP w chmurze - urządzenia ze screenami z systemu enova365

Kompleksowe rozwiązanie ERP dla biznesu

Poznaj enova365 -  rozwiązanie ERP dla firm, wspierające codzienną pracę ponad 16 000 firm i instytucji w całej Polsce. Nasz system wspiera każdy obszar firmy: Sprzedaż i CRM, Finanse i Księgosość, Kadry Płace i HR, Handel i magazyn czy Business Intelligence. 

Dzięki uruchomieniu enova365 w chmurze wspólna baza danych i oprogramowanie znajduje się na zewnętrznym serwerze a Ty zyskujesz dostęp do zasobów Twojej firmy z dowolnego urządzenia o każdej porze! Jedyny warunek to dostęp do Internetu.

enova365 to system ERP polecany przez 88% użytkowników

Najlepszy system ERP w chmurze

Podczas corocznej konferencji Best in Cloud 2020 organizowanej przez redakcję Computerworlda grono Jury składające się z ekspertów z dziedziny technologii oraz autorytetów świata biznesu doceniło system ERP enova365, wyróżniając go pierwszym miejscem w kategorii Produkt ERP/CRM w chmurze.

enova365 najlepszym systemem ERP/CRM w Best in Cloud

Kompleksowy system ERP w wygodnym abonamencie

Przenieś swój biznes do chmury obliczeniowej i otwórz go na nowe możliwości

Niskie koszty wdrożenia
Niskie koszty wdrożenia

Koszt wdrożenia systemu ERP w chmurze jest niższy niż zakup licencji na własność.. Miesięczne opłaty za korzystanie z oprogramowania zmniejszają koszt inwestycji w oprogramowanie. Nie opłacasz licencji "z góry", płacisz jedynie za cykliczne korzystanie z systemu.

Aktualizacje w abonamencie
Aktualizacje w abonamencie

Utrzymanie i aktualizacja oprogramowania ERP w chmurze znajdują się po stronie dostawcy usługi. Otrzymujesz gwarancję, że zawsze korzystasz z najnowszej wersji systemu ERP. 

Zgodność z przepisami
Zgodność z przepisami

Jako producent oprogramowania wiemy, jak ważne jest bieżące wprowadzanie zmian w prawie do funkcjonalności naszego systemu. Z enova365 nie martwisz się o aktualizację licencji, korzystasz z systemu zawsze zgodnego z przepisami.

Przejrzyste zasady
Przejrzyste zasady

Wraz z rozwojem Twojego biznesu możesz poszerzać swoją instalację dobierając potrzebne funkcje systemu.  Kiedy nie potrzebujesz w swojej firmie systemu ERP, po prostu rezygnujesz z usługi.

Sprawdź możliwości chmury obliczeniowej z kompleksowym narzędziem ERP dla biznesu

Poznaj ofertę enova365 i testuj system w chmurze bezpłatnie przez 14 dni.

prezentacja
Poznaj szczegóły naszej oferty i sprawdź ceny miesięcznego abonamentu za system ERP
wersja demo
Testuj bezpłatnie DEMO systemu ERP w chmurze. Otrzymaj dostęp na 14 dni za darmo.