banner gramy zgodnie z przepisami

Czy wiesz, że w 2017 roku uchwalono aż 27 118 stron nowego prawa?

System enova365 jest aktualizowany na bieżąco. Zmiany w systemie pobierasz bezpłatnie w ramach bieżącej aktualizacji, bez dodatkowych opłat.

Jakie zmiany dotyczą Ciebie i Twojej firmy?

enova365 ewidencja środkow penieznych

Split payment

 • mechanizm podzielonej płatności teoretycznie jest dobrowolny, w praktyce może się okazać, że każdy przedsiębiorca będzie posiadał konto bankowe VAT.
 • O przejściu na mechanizm decyduje bowiem nabywca, a nie sprzedawca.
 • Zgodnie z informacjami zawartymi w komunikacie przelewu, bank ma automatycznie dzielić płatność na wartość netto i podatek VAT.
enova365 rozrachunki koszty projektow

Pracownicze Plany Kapitałowe

Nowy, obowiązkowy z punktu widzenia pracodawcy, a dobrowolny dla pracownika, system długotrwałego oszczędzania, którego celem jest gromadzenie dodatkowych środków pieniężnych na poczet przyszłych emerytur. 


3 elementy wdrożenia PPK 

 • Analiza przedwdrożeniowa 
 • Wybór instytucji finansowej
 • Wpłaty i bieżące utrzymanie programu PPK 
enova365 pulpit klienta br

E-teczki

Od 1 stycznia 2019 r. nie będzie już wymagane prowadzenie papierowej teczki akt osobowych pracownika. Jakie niesie to za sobą korzyści?

 • niższe koszty
 • sprawne przeszukiwanie
 • bezpieczeństwo danych
enova365 importy ksiegowe

RODO

System enova365 oferuje rozwiązania z zakresu zarządzania danym pracowniczymi (moduł kadrowo-płacowy) i handlowymi (CRM). Korzyści z wykorzystania systemu ERP?

 • dane osobowe w jednym miejscu
 • bezpieczeństwo danych
 • ewidencja i zarzadzanie zgodami


Gwarantowana zgodność ze specustawą ws. COVID-19

W najnowszej aktualizacji systemu enova365 z dnia 3 kwietnia 2020 r. zostały zaimplementowane zmiany wprowadzone ustawami pakietu "Tarczy antykryzysowej", a eksperci z Soneta sp. z o.o. na bieżąco czuwają nad zgodnością oprogramowania z bieżącym stanem prawnym.

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.