data center, serwerownia - banner na stronie system enova365 w chmurze

Oprogramowanie ERP w chmurze enova365

enova365 jest gotowa na każdy rodzaj chmury, niezależnie od tego czy jest to chmura prywatna, chmura hybrydowa, chmura w Data Center, chmura krajowa czy publiczna. Dowiedz się więcej o możliwościach jakie daje technologia cloud computing we współpracy z systemem ERP enova365

Najlepszy system ERP w chmurze

Potwierdzeniem słuszności kierunku, który obraliśmy w 2011 roku tworząc pierwszy polski system ERP w chmurze jest przyznana nam w 2020 roku nagroda Best in Cloud 2020. Proces transformacji technologicznej systemu enova365 do chmury rozpoczęty 10 lat temu jest stale rozwijany przez grono ekspertów posiadających najwyższe kompetencje w dziedzinie cloud computing.

Podczas corocznej konferencji Best in Cloud organizowanej przez redakcję Computerworlda grono Jury składające się z ekspertów z dziedziny technologii oraz autorytetów świata biznesu doceniło system ERP enova365, wyróżniając go pierwszym miejscem w kategorii Produkt ERP/CRM w chmurze.

System ERP w chmurze - modele wdrożeniowe

Rynek rozwiązań chmurowych w Polsce stale się rozwija. Już dziś jego wartość zbliża się do 1,5 mld złotych. Szacuje się, że w niedalekiej przyszłości ponad 80 proc. przedsiębiorstw będzie wykorzystywać rozwiązania cloud computing w prowadzeniu swojego biznesu.  Technologia otwiera przed firmami nowe możliwości umożliwiające rozwój biznesu bez ponoszenia wysokich kosztów.

System ERP w chmurze

Model chmurowy, czyli tzw. cloud computing to sposób korzystania z zewnętrznych zasobów IT poprzez wynajem.

W aspekcie systemu ERP, w chmurze można uruchomić licencje na oprogramowanie (ASP), umieszczać w niej kopie zapasowe danych, uruchomić infrastrukturę IT (IaaS) lub całość instalacji (SaaS). 

schemat system erp enova365 pracujący w chmurze. Ikony serwerów, komputerów, smartphona połączone pracą w chmurze

System ERP enova365 jest gotowy do każdej chmury

Chmura prywatna

Serwery i zasoby infrastrukturalne są w posiadaniu Klienta, zaliczamy do nich: serwery fizyczne i wirtualne, przestrzeń dyskową, moc obliczeniową, sieć oraz posiadane licencje programów operacyjnych (serwera i systemu) i baz danych.

Chmura publiczna

Serwery i zasoby infrastrukturalne wynajmowane są od firm świadczących takie usługi na rynku lokalnym - chmura w data center lub globalnym -  tzw. chmura publiczna np. rozwiązanie Microsoft Azure, Google Cloud czy Amazon Webservices.

Chmura hybrydowa 

To opcja, w której Klient może połączyć posiadanie własnych zasobów infrastrukturalnych oraz tych wynajmowanych od dostawców lokalnych i/lub globalnych (wynajmowane zasoby obsługują wybrane procesy.

Chmura Krajowa

Wynajmowanie przez Klienta serwerów i zasobów infrastrukturalnych od Operatora Chmury Krajowej (OChK), czyli programu dla szerzenia i przyspieszenia cyfrowej transformacji - przenoszenia biznesu do chmury.

enova365 w chmurze to pełnia możliwości w jednym abonamencie

Oprogramowanie ERP enova365 w modelu subskrypcyjnym to jedna abonamentowa opłata za korzystanie z pełni funkcjonalności kompleksowego systemu ERP. Dostosuj funkcje do swoich potrzeb i przejdź na wygodny, miesięczny abonament.

Oprogramowanie ERP

W cyklicznej (np. miesięcznej lub rocznej) opłacie abonamentowej zyskujesz możliwość korzystania z licencji na oprogramowanie ERP enova365. Płacisz tylko za tyle, ile potrzebujesz - wybierz moduły z listy funkcjonalności enova365 i przyspieszaj rozwój swojego biznesu, dzięki nowoczesnemu ERP w chmurze.

Infrastruktura IT

W ramach jednej opłaty zyskujesz również infrastrukturę IT dla swojej instalacji. Oznacza to wynajem serwerów i zasobów infrastrukturalnych od wybranego dostawcy chmury. Wybór rodzaju chmury (publiczna, prywatna) i dostawcy zależy od Ciebie - enova365 gotowa jest do pracy w każdej z nich!

Usługi Autoryzowanego Partnera

Wraz z wynajmem licencji na oprogramowanie oraz usługą wdrożenia, nawiązujesz współpracę z ekspertem biznesowym i technologicznym -  Autoryzowanym Partnerem enova365. Nasi Partnerzy w ramach współpracy z Klientem świadczą wsparcie techniczne. Zapytaj swojego Partnera o tę usługę!

system ERP w chmurze - urządzenia ze screenami z systemu enova365

ERP w abonamencie

Wynajmuj funkcje systemu, których potrzebujesz!

Korzystanie z modelu chmurowego charakteryzuje się prostym sposobem rozliczenia: Użytkownik wnosi miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z zasobów umieszczonych w chmurze - zupełnie tak, jak przy długoterminowym wynajmie floty samochodowej, kiedy pracownicy korzystają z aut, które serwisowane są przez dostawcę usługi. 

Ten model zakupu sprawdzi się w firmie każdej wielkości, dokładnie tak, jak inne usługi dostarczane w modelu subskrypcyjnym.

Wykorzystuj zalety ERP w modelu subskrypcyjnym

Niezależnie od wielkości Twojej organizacji oprogramowanie ERP w chmurze to rozwiązanie dla Ciebie. Poznaj najważniejsze zalety oferty

enova365 księga podatkowa
Niski próg wejścia

Miesięczne opłaty za korzystanie z oprogramowania zmniejszają koszt inwestycji w oprogramowanie. Nie opłacasz licencji "z góry", płacisz jedynie za cykliczne korzystanie z systemu.

otwarty na integracje
Dopasowanie do Twojego biznesu

Z listy wszystkich dostępny funkcjonalności systemu ERP enova365 wybierasz te, których potrzebujesz w swojej firmie i płacisz tylko za wybrane moduły systemu.

Rezultat
Gwarancja bezpieczeństwa

Obecnie przechowywanie danych firmy w technologii cloud computing zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dane i kopie zapasowe chronione są w ten sposób również przed utratą spowodowaną np. mechanicznym zniszczeniem komputerów czy serwerów.

Zgodność z przepisami

Jako producent oprogramowania wiemy, jak ważne jest bieżące wprowadzanie zmian w prawie do funkcjonalności naszego systemu. Z enova365 nie martwisz się o aktualizację licencji, korzystasz z systemu zawsze zgodnego z przepisami.

Inne
Przejrzyste zasady

Wraz z rozwojem Twojego biznesu możesz poszerzać swoją instalację dobierając potrzebne funkcje systemu.  Kiedy nie potrzebujesz w swojej firmie systemu ERP, po prostu rezygnujesz z usługi.

enova365 jednostki budzetowe
Łatwość rozliczania
Opłata abonamentowa na oprogramowanie ERP należy do tych kosztów, które łatwo rozlicza się  w firmowych wydatkach.
Hosting w chmurze
Wygoda

enova365 jest gotowa do pracy w każdej chmurze - Ty zdecydujesz, z którym dostawcą chcesz współpracować. Dodatkowo w ramach licencji enova365 multi otrzymujesz system w 3 interfejsach dopasowanych do każdego urządzenia. Otrzymaj dostęp do danych Twojej firmy niezależnie od trybu w jakim pracuje Twój zespół: praca w biurze, delegacje, praca zdalna (home office)

enova365 pracownicy koszty projektow
Brak mrożenia kapitału
Inwestycja w ERP nie musi oznaczać wysokiego kosztu wejścia - za system płać w abonamencie, a kapitał przeznacz na inne inwestycje.
prezentacja

Poznaj szczegóły naszej oferty. Sprawdź ceny miesięcznego abonamentu za oprogramowanie ERP enova365

Demo

Wypróbuj wersję DEMO systemu enova365. Testuj system ERP w chmurze bezpłatnie przez 14 dni!