chmura obliczeniowa w biznesie

Chmura obliczeniowa w biznesie

Jak działa cloud computing, kto korzysta z chmury, czy chmura jest bezpieczna? Porządkujemy wiedzę. Sprawdź w bezpłatnym e-booku.

Chmura obliczeniowa w biznesie: bezpłatne opracowane w formie e-booka

Stworzyliśmy kompendium, porządkujące wiedzę na temat technologii chmurowych w służbie biznesu. Dowiedz się czym jest chmura obliczeniowa i jak współpracuje z aplikacjami do prowadzenia firmy. Z naszego e-booka dowiesz się:

chmura obliczeniowa - wyjaśniamy pojęcia

  • Transformacja cyfrowa

Czym jest transformacja cyfrowa i na jakim etapie tego procesu są firmy w Polsce? Czy przedsiębiorcy w Polsce decydują się na przenoszenie swoich biznesów do chmury? Jak wykorzystują technologię cloud computing w biznesie?

chmura obliczeniowa - icon

  • Jak działa chmura obliczeniowa?

Jak działa technologia cloud computing i jakie przewagi daje? Czym różni się chmura prywatna od chmury publicznej? Czego dotyczą skróty SaaS, PaaS czy IaaS?

ERP w chmurze

  • ERP w chmurze

Co to jest system ERP? Jak usprawnia pracę przedsiębiorstwa? Co to znaczy wynajem systemu ERP i jakie są jego korzyści? Jakie możliwości dla firmy stwarza uruchomienie aplikacji w chmurze obliczeniowej?

erp w chmurze - ebook

Chmura obliczeniowa w biznesie

Systemy ERP w chmurze: korzyści, przewagi, możliwości

Jak wynika z raportu Chmura publiczna w Polsce, sporządzonego na podstawie danych gromadzonych od grudnia 2019 do marca 2020 roku, rozwiązania oparte na chmurze już teraz stały się standardem. Aż 90% liderów na rynku w  Polsce korzysta z rozwiązań chmurowych. Wśród głównych powodów, dla których firmy decydują się na migrację do chmury, pojawiają się zwiększenie skalowalności i dostępności do mocy obliczeniowych, optymalizacja kosztowa, a także swobodne zarządzanie.

Dowiedz się więcej o tym jak przebiega transformacja do chmury biznesu w Polsce i jakie korzyści, dzięki chmurze, osiągają przedsięboircy.

Chmura obliczeniowa w biznesie

Co to jest chmura obliczeniowa i jakie możliwości stwarza dla firm? Jakie przewagi może zyskać biznes dzięki systemowi ERP udostępnionemu w chmurze? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym e-booku. Zapraszamy do lektury.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu wysłania e-booka: "Chmura obliczeniowa w biznesie. ERP w modelu usługowym".* Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji.
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.