chmura obliczeniowa w biznesie

Chmura obliczeniowa w biznesie

Jak działa cloud computing, kto korzysta z chmury, czy chmura jest bezpieczna? Porządkujemy wiedzę. Sprawdź w bezpłatnym e-booku.

Chmura obliczeniowa w biznesie: bezpłatne opracowane w formie e-booka

Stworzyliśmy kompendium, porządkujące wiedzę na temat technologii chmurowych w służbie biznesu. Dowiedz się czym jest chmura obliczeniowa i jak współpracuje z aplikacjami do prowadzenia firmy. Z naszego e-booka dowiesz się:

chmura obliczeniowa - wyjaśniamy pojęcia

  • Transformacja cyfrowa

Czym jest transformacja cyfrowa i na jakim etapie tego procesu są firmy w Polsce? Czy przedsiębiorcy w Polsce decydują się na przenoszenie swoich biznesów do chmury? Jak wykorzystują technologię cloud computing w biznesie?

chmura obliczeniowa - icon

  • Jak działa chmura obliczeniowa?

Jak działa technologia cloud computing i jakie przewagi daje? Czym różni się chmura prywatna od chmury publicznej? Czego dotyczą skróty SaaS, PaaS czy IaaS?

ERP w chmurze

  • ERP w chmurze

Co to jest system ERP? Jak usprawnia pracę przedsiębiorstwa? Co to znaczy wynajem systemu ERP i jakie są jego korzyści? Jakie możliwości dla firmy stwarza uruchomienie aplikacji w chmurze obliczeniowej?

erp w chmurze - ebook

Chmura obliczeniowa w biznesie

Systemy ERP w chmurze: korzyści, przewagi, możliwości

Jak wynika z raportu Chmura publiczna w Polsce, sporządzonego na podstawie danych gromadzonych od grudnia 2019 do marca 2020 roku, rozwiązania oparte na chmurze już teraz stały się standardem. Aż 90% liderów na rynku w  Polsce korzysta z rozwiązań chmurowych. Wśród głównych powodów, dla których firmy decydują się na migrację do chmury, pojawiają się zwiększenie skalowalności i dostępności do mocy obliczeniowych, optymalizacja kosztowa, a także swobodne zarządzanie.

Dowiedz się więcej o tym jak przebiega transformacja do chmury biznesu w Polsce i jakie korzyści, dzięki chmurze, osiągają przedsięboircy.

Chmura obliczeniowa w biznesie

Co to jest chmura obliczeniowa i jakie możliwości stwarza dla firm? Jakie przewagi może zyskać biznes dzięki systemowi ERP udostępnionemu w chmurze? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym e-booku. Zapraszamy do lektury.

  • Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.