Manstel
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży usługi i B2B

Partner wdrażający: Polański sp. j. Usługi Komputerowe zobacz wizytówkę

Sławomir Wiącek - współwłaściciel
Sławomir Wiącek - współwłaściciel

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu enova365, ze względu na jego szerokie możliwości, dużą elastyczność oraz nowoczesne rozwiązania jakie zobaczyliśmy podczas prezentacji systemu. Z perspektywy czasu stwierdzamy, że Enova dzięki sprawnej wdrożeniowej pracy potrafiła dostosować się do naszych potrzeb i spełnia nasze oczekiwania.

Opis wdrożenia systemu ERP enova365 w branży usługi i B2B

Charakterystyka firmy:

Firma MANSTEL  powstała w 1990r. Działa głównie na rynku usług elektroenergetycznych, telekomunikacyjnych oraz ogólnobudowlanych. Jest to  jedna z większych firm na rynku małopolskim, działających jednocześnie w branży elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej oferujących kompleksową obsługę . Oferuje  projektowanie i wykonawstwo w zakresie: elektroenergetyki, stacje  transformatorowe, sieci energetyczne SN. Siedziba firmy znajduje się w Maniowach jednak firma operuje na terytorium całej Polski oraz Danii. 

Wyzwania postawione przed systemem ERP:

Firma potrzebowała wdrożenia systemu, który otworzyłby nowe możliwości rozwojowe a z drugiej strony zachował dotychczasowe procedury pracy w firmie. Główną potrzebą było, dokładne zarządzanie zróżnicowanymi projektami które firma prowadzi. Rozliczanie i raportowanie kosztów materiałowych, pracowniczych, maszynowych oraz wynikających ze współpracy z podwykonawcami. Prowadzenie magazynu i odpowiednia dystrybucja materiałów na budowy. Jak również monitorowanie rentowności, zaangażowania prac oraz terminowości kontraktów. Dodatkowo ważnym aspektem była archiwizacja dokumentacji projektowej oraz korespondencji w systemie ERP.

Korzyści z wdrożenia systemu ERP enova365 w branży usługi i B2B

Wdrożenie enova365 usprawniło procesy biznesowe w firmie, usprawniło komunikację z podwykonawcami oraz jednym z głównym zleceniodawcą. Uszczelnione zostało rozliczanie projektów. W postaci Enova365 Firma zyskała bezpieczeństwo i przestrzeń do wdrażania i implementowania nowych rozwojowych pomysłów.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365