sPOS

sPOS to program do szybkiej obsługi punktu sprzedaży. Zaprojektowany został do pracy na terminalach dotykowych i na standardowych komputerach z klawiaturą. Do jego obsługi niepotrzebna jest mysz komputerowa. Szczególny nacisk położono na prostotę i szybkość przeprowadzenia procesu sprzedaży.

sPOS dzięki zastosowanej technologii Windows Presentation Foundation zapewnia całkowitą konfigurowalność wyglądu interfejsu i działania programu, dzięki czemu można go dostosować do sprzedaży w różnych branżach, bez przebudowywania logiki aplikacji.

sPOS zapewnia ciągłość pracy, ponieważ nie potrzebuje do pracy stałego połączenia z centralą. Program używa do pracy danych przechowywanych w lokalnej bazie, a po każdej skończonej transakcji, jeżeli może nawiązać połączenie, synchronizuje dane z bazą centralną.

sPOS współpracuje z drukarkami fiskalnymi POSNET i NOVITUS. Obsługa drukowania paragonu może się odbywać online lub offline. Jeżeli drukarka fiskalna obsługuje drukowanie faktur – sPOS bez problemu to obsłuży.

Autor rozwiązania:

Giax s.c.

Autor rozwiązania

GIAX IT sp. z o.o.

Poznaj więcej informacji o tym Partnerze