Jak wdrożyć system ERP enova365

Wdrożenie systemu ERP

Poznaj szerokie możliwości integracji systemu klasy ERP – enova365. Dowiedz się więcej o procesie wdrożenia oprogramowania przez naszego Autoryzowanego Partnera i dostosuj system do swojej firmy!

Dopasowany system
Dopasowany system

Dzięki wdrożeniu, system ERP enova365 staje się on dla Ciebie unikalny. Dokładnie odwzorowuje procesy Twojej firmy i odpowiada na jej potrzeby, usprawniając tym samym pracę Twoich pracowników i dając kontrolę nad przedsiębiorstwem.

Obsługa Partnera
Obsługa Partnera

Partner enova365 to ekspert w swojej dziedzinie. Pozna specyfikę Twojego biznesu i zaoferuje Ci nowe możliwości. Podczas dedykowanej bezpłatnej prezentacji systemu przekonasz się jakie korzyści możesz osiągnąć!

Integracja
Integracja

Zintegrowany system informatyczny łączy się z innymi rozwiązaniami branżowymi. W systemie enova365 znajdziesz wszystkie dane dotyczące działalności Twojej firmy – oprogramowanie kompleksowo wspiera jej działalność.

Łatwa rozbudowa
Łatwa rozbudowa

Wdrożenie systemu enova365 daje Ci możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe moduły – bez konieczności wymiany całego systemu. Korzystasz z tych funkcji, których potrzebujesz, a rozbudowa dotyczy tylko nowych!

Poznaj możliwości enova365

Widzisz potrzebę usprawnienia procesów w Twojej firmie? Chcesz mieć kontrolę nad tym, jak przebiega praca w poszczególnych obszarach lub usprawnić codzienną pracę? Zastanów się, jaka jest sytuacja Twojej firmy i jakie plany chcesz zrealizować.

Zapoznaj się z ofertą i możliwościami enova365 – dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu biznesowych celów.

System enova365 w pełni odpowiada potrzebom każdego biznesu – zostanie dostosowany dokładnie do Twoich wymagań. Dzięki modułowej strukturze wybierzesz tylko te funkcje systemu, których potrzebujesz. Sam zdecydujesz, na jakim urządzeniu chcesz pracować (komputer, tablet, smartfon) oraz w jaki sposób kupisz licencje systemu enova365 (na własność lub wynajem). 

Sprawdź możliwości systemu enova365, pobierając bezpłatne DEMO!

Testuj enova365 bezpłatnie przez 7 dni!>

Poznaj Autoryzowanego Partnera

System enova365 jest dystrybuowany w oparciu o sieć 250 Autoryzowanych Partnerów. Prowadzą oni sprzedaż i wdrażanie systemów ERP enova365 oraz świadczą usługi w celu zapewnienia Klientom dostępu do kompleksowych rozwiązań biznesowych.

Bezpłatna prezentacja systemu enova365

Nasz Autoryzowany Partner to ekspert w dziedzinie optymalizacji procesów biznesowych oraz usprawnianiu ich – dzięki swojemu doświadczeniu pomoże w przeanalizowaniu Twoich potrzeb. Podczas bezpłatnej prezentacji przedstawi Ci korzyści, jakie może dać Twojej firmie system enova365. U Ciebie lub online – Ty wybierasz formę spotkania!

Znajdź Autoryzowanego Partnera w pobliżu >

Umów się na bezpłatną prezentację systemu >

Analiza informatyczna i biznesowa

Na początku współpracy specjaliści w firmie Autoryzowanego Partnera przeprowadzą analizę Twoich potrzeb – to pierwszy i kluczowy etap wdrożenia systemu, tzw. analiza przedwdrożeniowa. Na czym ona polega? To analiza Twojej firmy i procesów, które w niej zachodzą, w celu odwzorowania ich w systemie ERP. 

 • Autoryzowany Partner określi modele biznesowe oraz strukturę organizacji tak, aby sprostać wymaganiom Twojej działalności. Zaprojektuje wdrożenie rozwiązania odpowiednio dla Twojego biznesu.
 • Dzięki analizie przedwdrożeniowej dowiesz się, jak będzie przebiegać wdrożenie systemu ERP w firmie oraz w jaki sposób enova365 usprawni jej procesy.

Wdrożenie systemu ERP

Po analizie przedwdrożeniowej i podjęciu decyzji o wdrożeniu oprogramowania rozpoczyna się proces dopasowania systemu enova365 do potrzeb i wymagań Twojej firmy. 

Każde wdrożenie to indywidualny projekt, a dzięki możliwościom naszego systemu i eksperckiej wiedzy Autoryzowanego Partnera wdrożenie dokładnie odzwierciedli procedury, które zachodzą w Twojej firmie. 

To enova365 dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie!

Wdrożenie systemu informatycznego to złożony proces, ale nasz Autoryzowany Partner przeprowadzi przez niego Twoją firmę – określi harmonogram oraz wyróżni jego etapy tak, aby działanie Twojej firmy nie zostało zakłócone!

Szkolenie pracowników

Wdrożenie systemu ERP to zmiana i wyzwanie dla firmy i jej pracowników,  Autoryzowany Partner nie tylko przeprowadzi Twoją firmę przez samo wdrożenie, ale i pierwsze chwile po uruchomieniu systemu. 

Nasi Autoryzowani Partnerzy świadczą usługi szkolenia, abyś Ty i Twoi pracownicy w pełni skorzystali z usprawnień jakie oferuje enova365.

Warto zwrócić uwagę na szkolenie dla nowych operatorów systemu – czyli Twoich pracowników, którzy dzięki fachowym radom Partnera enova365 szybciej wdrożą się w nowe procedury.

Zapytaj Autoryzowanego Partnera o tę usługę podczas omawiania projektu wdrożenia ERP!

Wsparcie powdrożeniowe

Autoryzowany Partner dokładnie zna Twoją firmę i strukturę wdrożenia systemu enova365 – dlatego to właśnie Partnerzy są pierwszą linią wsparcia dla naszych Klientów. Świadczą usługi serwisu, w tym publikacji nowej wersji systemu i aktualizacji do najnowszej wersji! W razie pytań skontaktuj się ze swoim Autoryzowanym Partnerem – na miejscu rozwiąże Twoje wątpliwości. 

Informacje o nowościach w systemie enova365 oraz aktualizacjach znajdziesz na naszej stronie. Zapytaj o nie również swojego Partnera.

System enova365 jest zawsze na bieżąco aktualizowany – zgodnie z przepisami polskiego prawa. Nowe wersje systemu publikujemy na naszej stronie – w ramach ważnej gwarancji dostęp do aktualnego oprogramowania otrzymujesz bezpłatnie.

Dodatkowym wsparciem dla Twoich pracowników jest dostęp do elektronicznej Bazy Wiedzy enova365

Możliwości rozwoju instalacji i aktualizacje

Po wdrożeniu systemu ciesz się swoim biznesem, który w oparciu o enova365 będzie działać jeszcze lepiej. Naszą intencją jest rozwój systemów informatycznych i Twojej firmy!

System enova365 jest otwarty na rozwój i integracje

Stworzyliśmy system, który rośnie razem z Twoim biznesem – w miarę przybywania Klientów i branż, które obsługujesz. Poszerz instalację systemu o dodatkowe moduły lub wybierz wyższą wersję funkcjonalności – tylko za różnicę w cenie.

W ramach wykupionej gwarancji Producent bezpłatnie udostępnia aktualizacje systemu związane ze zmianami w przepisach oraz nowymi funkcjonalnościami. W enova365 dostęp do nowej wersji systemu otrzymujesz w cenie!

Szerokie możliwości konfiguracji dostosują system enova365 do każdego biznesu!

Poznaj zalety elastycznego oprogramowania ERP i skompletuj swój system ze wszystkich dostępnych opcji.

Wybierasz funkcje, których potrzebujesz!

Płacisz jedynie za wybrane moduły!

System ERP enova365 to kompleksowe rozwiązanie, które dopasowuje się do potrzeb i struktury organizacji dzięki temu, że składa się z modułów, z których każdy odpowiada za konkretne funkcjonalności. W ramach enova365 moduły współpracują ze sobą. Dzięki wsparciu Autoryzowanego Partnera zostaną dla Ciebie dopasowane funkcje oraz liczba stanowisk pracy. Masz pewność, że płacisz jedynie za to, co niezbędne dla wsparcia Twojego biznesu!

schemat - moduły systemu ERP enova365 wybierasz tylko te których potrzebujesz

Sposób korzystania z systemu dostosowany do Ciebie

Oferta enova365 daje Ci możliwość korzystania z systemu z każdego urządzenia, z dowolnego miejsca – za sprawą czterech unikatowych interfejsów. Sam wybierasz opcję dostępu do danych swojej firmy.

Opcja standard
Opcja standard

możliwość korzystania z enova365 na urządzeniach poprzez interfejs okienkowy (oparty o standardowe okienka Windows forms) – najczęściej wykorzystywany do pracy stacjonarnej w biurze, idealny dla tych, którzy cenią klasyczny wygląd i sposób nawigacji w aplikacji biznesowej.

Opcja multi

daje możliwość korzystania z systemu enova365 za pośrednictwem wielu interfejsów – okienkowego, przeglądarkowego (laptop, urządzenia przenośne), dotykowego (tablet) czy komórkowego (telefony z systemem Android) –⁠⁠ decydując się na opcję Multi, zyskujesz możliwość korzystania z każdego interfejsu w ofercie enova365!

Przejście z korzystania z opcji standard na opcję multi obejmuje tylko różnicę w cenie. Sprawdź szczegółowa ofertę enova365>

Różne możliwości zakupu

Model zakupu odpowiedni dla Twoich możliwości i potrzeb

Zakup
Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W⁠ cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność, lub otrzymują dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament
Abonament

Możliwość wynajęcia oprogramowania w modelu opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Chmura
Chmura

Oferta oprogramowania w chmurze to model usługowy. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami za abonamentową, miesięczną opłatę. Rozwiązanie polecane dla firm, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

Rozwiązania dla każdej wielkości firmy.

System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych – oznaczonych kolorami: srebrnym, złotym i platynowym – tak, aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji, za różnicę w cenie.

Wersja srebrna
Wersja srebrna

Rozwiązanie dla mikro- i małych firm. Funkcje, których potrzebujesz do pracy w standardowym zakresie, dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

 • dostosowana do potrzeb mikro- i małych firm;
 • przygotowana do obsługi prostych procesów.

Wersja złota
Wersja złota

Złote moduły enova365 powstały z myślą o wymagających użytkownikach i przeznaczone są dla średnich i dużych przedsiębiorstw:

 • odpowiednia dla średnich i dużych firm;
 • wspiera wielooddziałowe przedsiębiorstwa;
 • mechanizm Business Intelligence;
 • możliwość definiowania własnych cech.
Wersja platynowa
Wersja platynowa

Moduły w wariancie platynowym są przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, wymagających profilowanych funkcjonalności:

 • nieograniczona rozbudowa funkcjonalności;
 • praca na dużych zbiorach danych;
 • wspiera przedsiębiorstwa wielooddziałowe i wielofirmowe;
 • mechanizm Business Intelligence.

Aktualizacje systemu

W ramach wsparcia dostarczamy naszym Klientom nowe wersje systemu. Sprawdź korzyści dla Twojej firmy, które uzyskasz dzięki zakupowi gwarancji na aktualizację systemu enova365!

Zmiany
w przepisach

Gwarancja zgodności z przepisami kadrowymi, księgowymi i gospodarczymi

Nowości
technologiczne

enova365 jest projektowana przez ekspertów w oparciu o sprawdzone trendy technologiczne

Dostęp
do nowych funkcji

Wraz z rozwojem oprogramowania na bieżąco wprowadzamy do systemu nowe funkcjonalności

Bezpieczeństwo biznesowe

Dbając o ciągły rozwój enova365 zapewniamy Ci stabilność i bezpieczeństwo bizesowe.

cennik licencji systemu ERP enova365 na ekranie komputera - banner

Poznaj szczegółowe ceny modułów i rozwiązań systemu enova365

Posiadasz biuro rachunkowe? Mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365