15 lipca 2020

System dopasowany do potrzeb Klienta – komentarz ekspercki prezesa Roberta Czuły dla Computerworld

Prezes Robert Czuła udzielił komentarza eksperckiego, podsumowując konferencję Best in Cloud oraz nagrodę dla systemu enova365 w kategorii najlepszy system ERP/CRM w chmurze. Zachęcamy do lektury.

Nowoczesne technologie systematycznie przenikają kolejne sfery naszego życia. Nowa rzeczywistość jaka nastała za sprawą pandemii, nagła zmiana stylu życia przyspieszyła rozwój tych technologii, których zadaniem jest zdalne wspomaganie człowieka zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. W szczególności dotyczy to rozwiązaniami chmurowymi, narzędziami do komunikacji i pracy zdalnej.

W sposób już nieodwracalny pokonana została bariera psychologiczna pracodawców obawiających się pracy zdalnej swoich pracowników. Pokonała została przez oczekiwanie pracowników, którzy chcieli swoje obowiązki wykonywać, bezpiecznie z domu. To co do tej pory było trudno niewyobrażalne, stało się normą. W wielu firmach, praktycznie z dnia na dzień większość zatrudnionych, przeszła do swoich home office. W Sonecie ten proces trwał 5 dni i byłby znacznie krótszy gdyby nie weekend.

Naturalnym efektem zmian technologicznych jest migracja systemów ERP do chmury. Stając jednak przed dylematem wyboru modelu użytkowania systemu ERP (on-premise czy chmura) nie można zapominać o tym co najważniejsze: dopasowaniu systemu do rzeczywistych potrzeb i dlatego Użytkownikom enova365 pozostawiamy wybór oraz możliwość zmiany praktycznie w dowolnym momencie użytkowania systemu.

Dzięki temu w naszym portfolio mamy zarówno liczną grupę klientów on-premise jak i rosnące grupy klientów „hybrydowych” oraz czysto chmurowych. Użytkownikom systemu, szczególnie tym wychowanym na smartfonach, proponujemy wersję mobilną enova365 pozwalająca na realizację wszystkich zadań z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu.

Trafność wyboru strategii „do chmury” realizowanej, we współpracy z Microsoft potwierdzają między innymi: tytuł Partnera Roku Microsoft w kategorii „Aplikacja” (rok 2014), Polska Nagroda Innowacyjności (2019), czy obecnie uhonorowanie tytułem najlepszego systemu ERP/CRM w chmurze, w konkursie Best in Cloud. Najważniejszym potwierdzeniem słuszności naszych działań, znajdujemy jednak w stale rosnącej liczbie zadowolonych klientów enova365.

Dbając o rozwój systemu enova365 nie zapominamy, że terminowość wprowadzania aktualizacji jest tym, czego Użytkownicy systemów ERP potrzebują na równi z nowymi funkcjonalnościami.

Cieszę się, że realizując z powodzeniem Sonetowe plany biznesowe, możemy równocześnie aktywnie uczestniczyć w transformacji technologicznej i obserwować zmianę mentalną, która do tej pory w mojej ocenie była istotną barierą rozwoju chmury (narzędzia i odpowiednia technologia dostępne są już od co najmniej kilku lat).

Zobacz w Computerworld

Zobacz inne z kategorii Informacje prasowe

28.12.2020

Kadry i płace zgodne z przepisami

Jak systemowo obsługiwać dział kadrowo-płacowy i czym jest system ERP?

21.12.2020

enova365 system ERP w chmurze ITMation

Mija 5 lat odkąd pierwsi Klienci enova365 uruchomili swoje instalacje wykorzystując usługi firmy ITMation S.A.

14.12.2020

Biura Rachunkowe na zakręcie

Podsumowanie konferencji SKwP "Biura rachunkowe na zakręcie"

7.12.2020

Biznes pokochał chmurowe ERP

Chmura coraz częściej staje się środowiskiem pierwszego wyboru dla firm poszukujących systemów ERP. Przeczytaj dlaczego!

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365