27 kwietnia 2022

Nowa wersja enova365 z numerem 2204.1.1

W dniu 27.04.2022 roku opublikowana została wersja systemu enova365: 2204.1.1.

Szczegóły udostępnionych funkcjonalności oraz zmian dostępne są w ulotce.

W wersji udostępniono nowe funkcjonalności systemu enova365 w obszarach: Business Intelligence, Sprzedaż i CRM, Handel i Magazyn, Kadry Płace, Finanse i Księgowość, Procesy, Projekty i usługi, Produkcja.

Najważniejsze zmiany to:

W module CRM:
• dodaliśmy możliwość dwustopniowej weryfikacji skrzynek pocztowych gmail.

W module Handel:
• udostępniliśmy integrację z systemem ExpertWMS, obsługującym magazyn wysokiego składowania.
• rozbudowaliśmy dodatek Kurierzy o kolejne usługi dodatkowe: doręczenie w sobotę, edycja kwoty pobrania i ubezpieczenia, dostawa na godzinę.

W module Księgowość:
• umożliwiliśmy naliczenie oraz wydrukowanie Planu RMK, a także dodaliśmy nowy algorytm rozliczania międzyokresowych kosztów (RMK) – Dzienny (wg obrotów).
• dodaliśmy wydruk Informacja JPK_VAT, który umożliwia równoczesne wydrukowanie części deklaracyjnej, ewidencyjnej oraz UPO pliku JPK_V7M oraz JPK_V7K.

W module Produkcja:
• dodaliśmy opcję przeliczania proporcjonalnego surowców, która umożliwia wprowadzenie dowolnej ilości, dla której system wyliczy ilość poszczególnych surowców.
• wprowadziliśmy możliwość definiowania zamienników dla towaru oraz dodaliśmy nową czynność: „Zastosuj zamiennik”, która umożliwia wprowadzenie zamiennika na etapie zlecenia.
• do kalkulacji kosztu zlecenia dodaliśmy dwie nowe opcje szacowania kosztu surowców: wg średniej ceny zasobów oraz wg średniej ceny zakupu z możliwością wyboru okresu.
• dodaliśmy nowy moduł o nazwie „Parametry produktu”, w którym możliwe jest powiązanie produktu z technologią domyślną, w sytuacji, gdy dany produkt występuje w wielu technologiach.

W module Praca hybrydowa:
• dodaliśmy funkcjonalność, która na podstawie rejestrowanych czasów pracy ułatwia rozliczanie podwyższonych kosztów przychodu.
• dodaliśmy listę Rejestrowane czasy pracy, pokazującą wszystkie wpisy RCP pracowników.

W obszarze Systemowym:
• Udostępniliśmy ukraińską wersję językową systemu w Pulpitach.
• Dodaliśmy możliwość zbiorczej wysyłki wydruków za pomocą funkcji Wyślij email dostępnego z poziomu podglądu raportu.

Zgodnie z warunkami gwarancji dla wszystkich Klientów posiadających aktualną gwarancję, nowe wersje systemu enova365 są dostępne na stronie www, bez dodatkowych opłat.

Zobacz inne z kategorii Nowe wersje systemu

26.01.2024

Nowa wersja enova365 z numerem 2401.1.2

W wersji udostępnione zostały zmiany związane ze zmianami w przepisach prawa na rok 2024 w modułach Handel, Kadry Płace oraz Księgowość. 

4.01.2024

Nowa wersja enova365 z numerem 2401.0.0

Jest to wersja, która dotyczy Klientów posiadających moduł Kadry Płace i działających jako zakłady pracy chronionej lub zatrudniający osoby niepełnosprawne.

29.11.2023

Nowa wersja enova365 z numerem 2310.2.3

W wersji publikujemy nowości rozwojowe oraz poprawki błędów. Szczególną uwagę zwracamy na nowe funkcjonalności w obszarze Produkcji zaawansowanej oraz Projektów i budżetowania.

3.11.2023

Nowa wersja enova365 z numerem 2310.1.1

W wersji publikujemy zmiany w modułach CRM, BI, DMS, Handel, Kadry i Płace, Workflow, Flota, Pulpicie Kontrahenta, Pulpicie Biura Rachunkowego, Projekty i Budżetowanie oraz Ewidencja Środków Pieniężnych.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365