21 grudnia 2020

enova365 system ERP w chmurze ITMation

Mija 5 lat odkąd pierwsi Klienci enova365 zdecydowali się uruchomić swoje instalacje wykorzystując usługi jednego z partnerów spółki Soneta – firmy ITMation S.A. Dzięki tej współpracy obecnie ponad kilkudziesięciu Klientów enova365 korzysta z systemu w chmurze dostarczonej przez ITMation.

enova365 system ERP gotowy do pracy w każdej chmurze

enova365 to system nowoczesny technologicznie i natywnie tworzony do pracy w technologii cloud computing. Już w 2011 roku jako pierwszy polski program ERP został udostępniony w chmurze. Potwierdzeniem kierunku obranego przez producenta niemal 10 lat temu, jest tegoroczna główna nagroda w konkursie Best in Cloud dla najlepszego systemu ERP/CRM w chmurze przyznana podczas konferencji realizowanej przez redakcję Computerworld Polska.

System ERP enova365 jest gotowy do pracy w każdej chmurze. Klienci, korzystający z oprogramowania w formie usługi, sami decydują w jakim modelu uruchomić system – wykorzystując chmurę prywatną lub publiczną. W przypadku chmury publicznej, enova365 jest gotowa do pracy niezależnie od tego, które data center wybierze Klient.

Oprogramowanie ERP w formie usługi, uruchomione w chmurze obliczeniowej niesie za sobą szereg korzyści. Rozpoczynając od możliwości pracy z każdego miejsca i urządzenia podłączonego do sieci Internet, co daje użytkownikowi komfort dostępu do danych firmy w każdej chwili, przez elastyczność rozwiązania – dopasowania zarówno zakresu licencji jak i parametrów środowiska chmurowego do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa, a co za tym idzie optymalizacji kosztów. Kończąc wreszcie na gwarancji bezpieczeństwa danych firmy oraz pracy na zgodnym z przepisami, aktualizowanym na bieżąco oprogramowaniu ERP.

ITMation – chmura obliczeniowa dla ERP enova365

ITMation S.A. w swojej ofercie dostarcza Autoryzowanym Partnerom enova365 oraz Użytkownikom systemu gotowe środowisko pracy, umożliwiające korzystanie z oprogramowania w chmurze.

Doświadczenie rynkowe w tym obszarze oraz wiedza technologiczna plasują firmę ITMation w czołówce dostawców usług IT na rynku. Wieloletnia współpraca ze spółką Soneta oraz firmami Autoryzowanych Partnerów, wdrażających oprogramowanie ERP enova365, czyni z ITMation zaufanego dostawcę usług hostingowych dedykowanych aplikacji enova365.

enova365 w chmurze ITMation

Dzięki eksperckiej wiedzy oraz doświadczeniu specjalistów z dziedziny technologii hostingowych i usług chmurowych możliwe było stworzenie oferty dla Klientów korzystających z systemu enova365 w chmurze. Środowisko wirtualne dedykowane do wdrożeń aplikacji enova365 jest częścią wysokowydajnej platformy hostingowej zbudowanej w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne.

System ERP w chmurze to rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy branży. Oferta ITMation zapewnia pełną elastyczność, pozwalającą na budowę serwerów wirtualnych dokładnie odpowiadającym potrzebom wdrożeniowym każdego użytkownika końcowego. Środowiska tworzone na serwerach ITMation odwzorowują wymagania każdego Klienta – są również różnorodne technicznie – od prostych rozwiązań do rozbudowanych wdrożeń wieloserwerowych – w tym dedykowane środowiska dla licencji Runtime. Dzięki takim właściwościom platforma chmurowa odpowiada potrzebom zarówno Klientów o małych instalacjach (2-3 stanowiska), instalacjach dla kilkudziesięciu użytkowników pracujących jednocześnie online, jak również dla biur rachunkowych.

Dodatkowo, dzięki ścisłej współpracy Autoryzowanego Partnera enova365 z ekspertami z ITMation przy ocenie wielkości instalacji i dopasowania jej dla potrzeb Klienta oraz wsparcia na etapie eksploatacji, Klienci otrzymują system skrojony do swoich potrzeb wraz z gwarancją dostępności usługi dostawcy na poziomie 99,5%.

W gronie kilkudziesięciu klientów, którzy korzystają z systemu ERP enova365 w chmurze ITMation, wciąż obecni są ci, którzy jako pierwsi w 2015 roku zdecydowali się na to rozwiązanie i z zadowoleniem kontynuują użytkowanie oprogramowania wdrożonego w technologii cloud. Systematyczna współpraca spółki Soneta, Autoryzowanych Partnerów wdrożeniowych oraz firmy ITMation, sukcesywne podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zarówno systemu ERP enova365 jak i rozwiązań firmy ITMation to gwarancja kolejnych sukcesów

Zobacz inne z kategorii Informacje prasowe

13.04.2023

Konta klientów korporacyjnych banku Citi Handlowy od teraz obsługiwane również w enova365!

Konta klientów korporacyjnych banku Citi Handlowy od teraz obsługiwane również w enova365!

23.01.2023

PKO Bank Polski i Soneta łączą siły - sprawna obsługa klientów korporacyjnych w enova365

PKO Bank Polski i Soneta łączą siły - sprawna obsługa klientów korporacyjnych w enova365.

7.07.2022

Obsługa konta bankowego klientów korporacyjnych Santander Bank Polska teraz także w enova365

Narzędzie iBiznes24 Connect dla dużych firm i korporacji pozwala na bezpośrednią wymianę danych pomiędzy systemem finansowo-księgowym a bankiem.

11.01.2022

Komunikat - Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 7 stycznia 2022 r.

Implementacja przepisów w sprawie przedłużenia terminów poboru i przekazania przez niektórych płatników zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365