erp enova365 omnichalel w praktyce

Dowiedz się od najlepszych, jak rozwinąć kanały sprzedaży - online i offline

Zobacz nagranie

Zarabiaj dzięki wiedzy o e-commerce!

 • Na czym polega strategia omnichannel (wielokanałowości)?
 • Dlaczego większość firm nie jest gotowa na mobilnego Klienta?
 • Jak przygotować e-sklep na cyfrową rewolucję?
 • Jak sprzedawać na zagranicznych marketplace’ach żeby uniknąć problemów?
 • Jak poradzić sobie z rozproszonymi na wielu urządzeniach i systemach danymi na temat Klienta?

 

Obejrzyj nagranie i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w e-commerce!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu zapisu na webinarium o e-commerce: "Omnichannel w praktyce – strategia dla B2B i B2C dlaczego warto w nią inwestować?". * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania bezpłatnej prezentacji systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji.
 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Potężną dawkę wiedzy, którą podzieli się 3 prelegentów:

 • Mariusz Wesołowski – powie dlaczego polscy przedsiębiorcy przeoczyli rok mobile i jak w przyszłości uważnie obserwować zmiany dyktowane przez technologicznych gigantów: Google czy Amazon.
 • Przemysław Strzałka – właściciel sklepu AGDmaster.com opowie jak przygotować sklep i zaplecze systemowe na debiut w zagranicznych marketplace’ach (crossborder, omnichannel).
 • Radosław Balicki – wdrożeniowiec systemów ERP z firmy Initius, odkryje tajniki automatyzacji w systemach ERP. Przy okazji dowiemy się czy już nastały czasy kiedy nasz odkurzacz sam składa zamówienie na worek ze sklepu z AGD…:)