mężczyzna korzysta z tabletu z systemem ERP enova365

Testuj demo ERP enova365 bezpłatnie

Testuj bezpłatnie przez 14 dni!

  • Pełna wersja demo

W wersji demo zobaczysz wszystkie dostępne opcje i moduły. Pamiętaj: w praktyce enova365 za każdym razem wygląda i działa nieco inaczej, gdyż jest dostosowana do potrzeb firmy i procesów.

  • Przeanalizuj, co potrzebuje Twoja firma

Zastanów się, jakie procesy chcesz dzisiaj usprawnić w firmie, a jakie w przyszłości. enova365 obejmuje wszystkie obszary firmy – od kard i płac po Business Intelligence.

  • Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia

enova365 daje nieograniczone możliwości konfiguracji. W praktyce oprogramowanie jest szyte na potrzeby danej firmy. Nie ograniczaj się do testowania demo. Zadawaj pytania.

Zasady ochrony danych osobowych
Informujemy, że dane przetwarzane przez Użytkownika w ramach wykorzystania wersji demonstracyjnej systemu enova365 nie mogą być danymi osobowymi w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, (Dz.U. 2018 poz. 1000 z późn. zm.), a w razie naruszenia powyższych zobowiązań, Soneta sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ich przetwarzanie w tym za ich poufność i integralność.

Otrzymaj dostęp do demo. Sprawdź jak działa integracja z KSeF. Bezpłatnie.

  • Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Chcesz upewnić się, że enova365 jest oprogramowaniem dla Twojego biznesu? Rozmowa z konsultantem pomoże w weryfikacji Twoich oczekiwań.

Przedstaw swoje potrzeby – umów się na prezentację enova365

Umów prezentację