Transbit
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży IT

Partner wdrażający: OKTA zobacz wizytówkę

Zbigniew Soporek, Prezes zarządu
Zbigniew Soporek, Prezes zarządu

Wybraliśmy enova365, ponieważ szukaliśmy narzędzia, które miało służyć nie tylko do naliczania wynagrodzeń. System ten jest u nas podstawową bazą danych, z której czerpiemy informacje do innych procesów. Jest kompatybilny z wieloma systemami, umożliwia sprawne przekazywanie raportów do ZUS, urzędu skarbowego, czy też automatycznie wczytuje zwolnienia lekarskie. Ponadto generuje wiele raportów, co znacznie przyspiesza pracę. 

Charakterystyka firmy:

Transbit Sp. z o.o. jest firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku zbrojeniowym. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowaniu urządzeń łączności radiowej. 

Wyzwania postawione przed systemem:

Decyzję o wyborze tego właśnie systemu podjęliśmy na podstawie analizy dostępnych ofert, referencji, opinii firm zewnętrznych na temat systemu i wsparcia, jakie oferuje Autoryzowany Partner enova365. Istotne też były dla nas opinie wewnętrzne od osób, które używają tego systemu w swojej codziennej pracy. W proces wyboru zaangażowani byli pracownicy działu personalnego oraz działu IT. Poprzedni system, który używaliśmy, niestety nie posiadał tylu funkcjonalności. 

Opis wdrożenia

Korzyści:

System enova365 działa u nas już 4 lata. Zawsze na czas mamy dostarczane aktualizacje wynikające ze zmian legislacyjnych. Producent na bieżąco wprowadza nowe funkcjonalności, dzięki temu program jest rozwijany. Natomiast udostępnienie pracownikom pulpitów doskonale zautomatyzowało obieg wniosków dotyczących nieobecności i delegacji, usprawniając te procesy pracy. 

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365