Referencje, case study z wdrożenia systemu ERP enova365

Historie naszych Klientów

87% Użytkowników jest zadowolonych z funkcjonalności enova365,

84% Klientów ceni system za jego intuicyjność,

88% z nich poleciłoby enova365 innym firmom!

Przeczytaj dlaczego!

Z punktu widzenia efektywności pracy enova365 pozwala na wprowadzanie licznych automatyzacji, m.in. dzięki zastosowaniu schematów księgowych, czy licznych możliwości importu danych z innych systemów do enova365, jak również bardzo przyjemny dla użytkownika i dostępny dla wszystkich użytkowników sposób eksportu danych z enova365 do Excela.

Po wdrożeniu systemu ERP enova365 nie musimy martwić się o zmiany w przepisach. W systemie zostały zaimplementowane główne procesy handlowe - od rejestracji kontraktu, poprzez zamówienia aż do finalnej faktury. Potrójny proces akceptacji limitów kredytowych daje nam bezpieczeństwo w rozliczeniach z naszymi odbiorcami. Dzięki możliwościom enova365 mogliśmy opracować nowy schemat pracy usprawniający wiele zadań wykonywanych przez poszczególnych pracowników.

Z punktu widzenia działu IT, oprogramowanie enova365 jest skalowalne, elastyczne i bardzo przyjemne w zarządzaniu. Dzięki temu mamy dużo mniej pracy bieżącej, natomiast możemy się skupić na rozwoju i innowacjach. Przed wdrożeniem enova365 przedstawiciele handlowi nie mieli dostępu do aktualnych stanów magazynowych, dzięki wdrożeniu modułu Przedstawiciel Handlowy usprawniliśmy przepływ informacji i pracę całego działu.

Dzięki systemowi enova365 i wdrożeniu modułu Business Intelligence mamy pełną kontrolę nad kosztami i ich miejscami występowania w każdym gospodarstwie wchodzącym w skład grupy firm. System enova365 znacząco usprawnił pracę wszystkich spółek wchodzących w skład naszej grupy.

colorex-logo

Dzięki systemowi enova365 i wdrożeniu modułu BI, mamy pełną kontrolę nad kosztami i ich miejscami występowania w każdym gospodarstwie wchodzącym w skład grupy firm. System enova365 znacząco usprawnił pracę wszystkich spółek wchodzących w skład naszej grupy.

wdrozenie systemu ERP enova365 w AKSAM

Wdrożenie kolektorów enova365 na magazynie przyspieszyło czas wydawania, ale co najważniejsze pozwoliło w pełni zarządzać datami ważności, co w branży spożywczej jest nieodzowne. Dzięki EDI wymiana zamówień i faktur z odbiorcami została zautomatyzowana – wszystkie dokumenty w obydwu kierunkach są w tej chwili przesyłane w wersji elektronicznej.

Logo Celkar

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar sp z .oo. Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności enova365 oraz integracji z systemem do obsługi magazynu (WMS) możliwe było zoptymalizowanie i połączenie procesów obsługi zamówień, pracy na magazynie i logistyki.

Oxyline

Z punktu widzenia efektywności pracy enova365 pozwala na wprowadzanie licznych automatyzacji, m.in. dzięki zastosowaniu schematów księgowych, czy licznych możliwości importu danych z innych systemów do enova365. Jak również bardzo przyjemny dla użytkownika i dostępny dla wszystkich użytkowników sposób eksportu danych z enova365 do excela.

Instytut Gość Media - case study z wdrożenia systemu ERP enova365

System ERP enova365 obsługuje procesy w Instytucie Gość Media. Wykorzystanie kompleksowego narzędzia enova365 pozwoliło nie tylko na obsługę obszarów HR oraz księgowego, ale i automatyzację procesu kolportażu oraz prenumeraty. Dzięki modułowi Business Intelligence raportowanie i analizy są bardziej efektywne.

logo lark leisure homes

Bardzo duża dynamika rozwoju firmy spowodowała, że ważnym aspektem zarządzania stało się zintegrowanie wszystkich procesów zachodzących w organizacji. Dzięki wdrożeniu enova365 uzyskano efekt synergii (brak redundancji danych, lepszy przepływ informacji i danych pomiędzy aplikacjami, itp.), który wynika z implementacji kilku modułów systemu ERP.

Elbis logo

Wdrożenie enova365 w firmie ELBIS pozwoliło na pełne zarządzanie wielokanałową sprzedażą: hurtową, detaliczną czy sprzedażą internetową. Dzięki integracji z zewnętrznymi systemami takimi jak Allegro poprawiono wydajność procesów oraz uzyskano leepszą kontrolę pracy.

pneuhage logo

enova365 w Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o., znacząco zoptymalizowała procesy związane z logistyką i sprzedażą, nadając im nową, lepszą jakość. Wybrane rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo danych, a zaawansowane mechanizmy konfiguracji ułatwiają np. automatyczne procesowanie dokumentów oraz personalizowanie wiadomości email i powiadomień SMS.

relax med logo

enova365 jako zintegrowane narzędzie w firmie produkcyjnej Oxyline - system enova365 daje możliwość zapisu danych z poszczególnych obszarów działalności firmy w jednym miejscu, umożliwiając stały dostęp do dokumentów sprzedażowych, obsługi magazynu czy procesu produkcji, dając tym samym kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie.

Klienci, którzy wybrali enova365

Zobacz referencje ze swojej branży

lub
wyczyść
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365