Partner wdrażający: COM@COM zobacz wizytówkę

Sławomir Murawski, prezes zarządu Kancelarii Murix
Sławomir Murawski, prezes zarządu Kancelarii Murix

Wcześniej mieliśmy doświadczenie z innymi przedsiębiorstwami, ale dopiero teraz za każdym razem otrzymujemy rzetelne informacje dotyczące zmian w systemie. To ułatwia nam wykonywanie obowiązków. Od momentu podjęciu decyzji o wyborze COM@COM i systemu enova365, do samego wdrożenia minęło stosunkowo mało czasu. Efektywność poprawiła się od razu.

Charakterystyka firmy:

Toruńska kancelaria Murix świadczy usługi z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego i gospodarczego. Na rynku jest obecna od 1992 roku, która zatrudnia w różnej formie organizacyjno-prawnej blisko 50 osób. Specjalizuje się w obsłudze rachunkowej i finansowej. Wieloletnie doświadczenie pracowników pozwala na doradztwo w zakresie prawa podatkowego i cywilnego oraz gospodarczego. Klienci indywidualni i osoby prawne szczególnie doceniają praktyczne postrzeganie kwestii biznesowych.


Wyzwania postawione przed systemem:

  • Możliwość synchronizacji danych o kliencie na podstawie informacji pobranych z innych systemów księgowych.
  • Odpowiednia moc obliczeniowa, zapewniająca pracę na dużych bazach.
  • Wyposażenie w moduły pozwalające szybkie generowanie plików kontrolnych na podstawie dostarczonych przez klienta dokumentów.
  • Otwarta struktura systemu, która daje możliwość dołączania kolejnych modułów.

Opis wdrożenia

Korzyści:

  • Moduł enova365 Kadry i płace usprawnia m.in. proces generowania deklaracji DRA, RCA, RSA oraz import danych do programu Płatnika.
  • Moduł enova365 Księga handlowa pozwoliła firmie Murix na automatyczne przeksięgowanie dokumentów w procesie ich ewidencji.
  • Dzięki zastosowaniu enova365 Książka przychodów i rozchodów zwiększa się sprawność operacyjna rozrachunków z kontrahentami.
  • Stały dostęp do stanu konta, bez konieczności logowania do bankowości elektronicznej zapewnia enova365 Elektroniczne wyciągi bankowe.
Demo
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365