mężczyzna korzysta z tabletu z systemem ERP enova365

Testuj demo ERP enova365 bezpłatnie

Wypełnij formularz i przetestuj bezpłatnie możliwości systemu enova365. Na pozostawiony przez Ciebie adres e-mail prześlemy dostęp do naszej aplikacji.

Testuj bezpłatnie przez 14 dni!

  • Poznaj system ERP doceniony przez 16 000 firm w Polsce!

Wszystkie możliwości najbardziej elastycznego systemu ERP na polskim rynku – przetestuj bezpłatnie pełną wersję demonstracyjną ERP wykorzystując darmowy, 14-dniowy dostęp do aplikacji. Poznaj nowoczesne narzędzie do zarządzania firmą!

  • Przetestuj intuicyjny interfejs systemu

System enova365 to przyjazny interfejs – 84% naszych Klientów docenia jego intuicyjność. Poruszaj się po systemie sprawnie i wygodnie dzięki prostej nawigacji.

  • Sprawdź jak enova365 usprawni Twoją pracę

Wypróbuj darmowe demo ERP enova365 i poznaj jego wszystkie funkcjonalności – dowiedz się, jak może usprawnić pracę w Twojej firmie!

Zasady ochrony danych osobowych
Informujemy, że dane przetwarzane przez Użytkownika w ramach wykorzystania wersji demonstracyjnej systemu enova365 nie mogą być danymi osobowymi w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, (Dz.U. 2018 poz. 1000 z późn. zm.), a w razie naruszenia powyższych zobowiązań, Soneta sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ich przetwarzanie w tym za ich poufność i integralność.
Otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
  • Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu wysyłania informacji handlowych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić bezpłatną prezentację u siebie w firmie od jednego z naszych 250 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski.

Umów prezentację