Konkurs dla Szybkich i (prze)biegłych Kadrowych

zgarnij publikację Inforu o wartości 99 zł

Do wygrania jest publikacja Grupy Infor PL: Dokumentacja Kadrowa Prowadzenie i przechowywanie po zmianach od stycznia 2019 r. Wystarczy spełnić pożnisze warunki:

  1. Zapoznać się z regulaminem konkursu.
  2. Pobrać demo enova365.
  3. Na wskazany adres e-mail zostanie wysałana wiadomość z dostępem do demo w wersji multi i standard. Należy kliknąć w link do multi i otworzyć je w przeglądarce.
  4. W demo multi ukryta jest odpowiedź na pytanie: w jakiej jednostce organizacyjnej zatrudniony jest pracownik Gołąbek Andrzej?

Jak zostać Zwycięzcą?

Poznaj zasady konkursu

Pięć pierwszych osób, które odpowiedzą poprawnie uzyska nagrodę. 

Wystarczy udzielić odpowiedzi na maila lub wysłać odpowiedź na adres marketing@enova.pl

Konkurs jest podzielony na 2 edycje:

I edycja trwa od 06.05.-12.05.2019 r.

II edycja trwa od 20.05.-26.05.2019 r.

Uczestnik konkursu może wziąć udział tylko w jednej edycji.

Życzymy powodzenia!

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;