Nowe możliwości dla Twojej firmy

enova365 to mobilne rozwiązanie, które pomoże Ci rozwijać  firmę i osiągać korzyści biznesowe. Poznaj system ERP, któremu zaufało ponad 11500 firm w Polsce i zobacz co może usprawnić również w Twojej firmie.

Zyskaj nawet do 80% oszczędności

Badania pokazują że systemy ERP pozwalają zoptymalizować pracę przedsiębiorstwa nawet o kilkadziesiąt procent.

enova365 to wyższa produktywność pracowników oraz lepsze gospodarowanie zasobami przedsiębiorstwa. Ponad 50 modułów, które obejmują najważniejsze obszary funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa, pozwalając Ci zoptymalizować wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie. Pracownicy będą mogli szybciej wykonywać swoją pracę, lepiej zarządzać dostępnymi zasobami i sprawniej komunikować się ze wszystkimi działami w firmie.

uslugi-b2b

Poznaj enova365. Zobacz jak mobilny może być Twój biznes!

Bądź bardziej konkurencyjny

Nowoczesne technologie to dziś podstawa budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

Zbuduj markę swojej firmy wykorzystując nowoczesne rozwiązania dostępne w systemie enova365. System udostępnia mobilną aplikację dla Twoich klientów, która umożliwia im zdalną komunikację oraz wymianę plików i dokumentów z Twoją firmą – niezależnie od miejsca czy czasu. Raportowanie oraz moduł CRM pozwoli Ci też lepiej zarządzać relacjami z klientem, a co za tym idzie lepiej odpowiadać na jego potrzeby.

Pracuj mobilnie

Dziś biznes nie oznacza już pracy 8 godzin za biurkiem: pozwól swojej firmie wyjść poza utarte schematy i rozwijać skrzydła

Z enova365 możesz pracować gdzie chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz - wszystkie dane firmy przechowywane są na bezpiecznym serwerze chmurowym Microsoft Azure, a Twoi pracownicy mają do niego dostęp poprzez dowolną przeglądarkę internetową.

Dbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu

Czasem ciężko odnaleźć się w gąszczu przepisów: wybierz technologię, która zawsze będzie Cię wspierać 

Przy projektowaniu systemu enova365 pracują eksperci, których zadaniem jest dbanie o zgodność naszych rozwiązań z aktualnymi przepisami polskiego prawa oraz dostarczanie Twoim pracownikom tej wiedzy bezpośrednio w systemie!. Dzięki enova365 masz pewność, że Twoja księgowość czy kadry są prowadzone w pełni zgodnie z przepisami, a Ty możesz bezpiecznie rozwijać swój biznes.

Zobacz bezpłatnie DEMO enova365

Przetestuj możliwości programu enova365 z 7 dniową darmową wersją demonstracyjną. Wypełnij formularz, a dane dostępu do systemu zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018 r. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych); - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;
  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i lepiej poznać nasze innowacyjne rozwiązanie

Sprawdź listę partnerów wdrożeniowych enova365 i umów się na bezpłatną prezentację możliwości systemu enova365

Napisz do naszego Konsultanta jeżeli masz pytanie, bądź chcesz dowiedzieć się więcej!