Nowe możliwości dla Twojej firmy

enova365 to mobilne rozwiązanie, które pomoże Ci rozwijać  firmę i osiągać korzyści biznesowe. Poznaj system ERP, któremu zaufało ponad 11500 firm w Polsce i zobacz co może usprawnić również w Twojej firmie.

Zyskaj nawet do 80% oszczędności

Badania pokazują że systemy ERP pozwalają zoptymalizować pracę przedsiębiorstwa nawet o kilkadziesiąt procent.

enova365 to wyższa produktywność pracowników oraz lepsze gospodarowanie zasobami przedsiębiorstwa. Ponad 50 modułów, które obejmują najważniejsze obszary funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa, pozwalając Ci zoptymalizować wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie. Pracownicy będą mogli szybciej wykonywać swoją pracę, lepiej zarządzać dostępnymi zasobami i sprawniej komunikować się ze wszystkimi działami w firmie.

uslugi-b2b

Poznaj enova365. Zobacz jak mobilny może być Twój biznes!

Bądź bardziej konkurencyjny

Nowoczesne technologie to dziś podstawa budowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

Zbuduj markę swojej firmy wykorzystując nowoczesne rozwiązania dostępne w systemie enova365. System udostępnia mobilną aplikację dla Twoich klientów, która umożliwia im zdalną komunikację oraz wymianę plików i dokumentów z Twoją firmą – niezależnie od miejsca czy czasu. Raportowanie oraz moduł CRM pozwoli Ci też lepiej zarządzać relacjami z klientem, a co za tym idzie lepiej odpowiadać na jego potrzeby.

Pracuj mobilnie

Dziś biznes nie oznacza już pracy 8 godzin za biurkiem: pozwól swojej firmie wyjść poza utarte schematy i rozwijać skrzydła

Z enova365 możesz pracować gdzie chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz - wszystkie dane firmy przechowywane są na bezpiecznym serwerze chmurowym Microsoft Azure, a Twoi pracownicy mają do niego dostęp poprzez dowolną przeglądarkę internetową.

Dbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu

Czasem ciężko odnaleźć się w gąszczu przepisów: wybierz technologię, która zawsze będzie Cię wspierać 

Przy projektowaniu systemu enova365 pracują eksperci, których zadaniem jest dbanie o zgodność naszych rozwiązań z aktualnymi przepisami polskiego prawa oraz dostarczanie Twoim pracownikom tej wiedzy bezpośrednio w systemie!. Dzięki enova365 masz pewność, że Twoja księgowość czy kadry są prowadzone w pełni zgodnie z przepisami, a Ty możesz bezpiecznie rozwijać swój biznes.

Zobacz bezpłatnie DEMO enova365

Przetestuj możliwości programu enova365 z 7 dniową darmową wersją demonstracyjną. Wypełnij formularz, a dane dostępu do systemu zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i lepiej poznać nasze innowacyjne rozwiązanie

Sprawdź listę partnerów wdrożeniowych enova365 i umów się na bezpłatną prezentację możliwości systemu enova365

Napisz do naszego Konsultanta jeżeli masz pytanie, bądź chcesz dowiedzieć się więcej!