system erp enova365 na smartphone

Praca zawsze w zasięgu dłoni

Bądź zawsze w kontakcie z firmą

Nie potrzebujesz komputera, by zalogować się do pracy - poznaj wieloplatformowy system enova365, z którym możesz połączyć się z dowolnego urządzenia.


Korzystaj z narzędzi ze wszystkich obszarów systemu

Dzięki aplikacji enova365 na urządzenia mobilne możesz zarządzać sprzedażą, procesami wewnętrznymi czy finansami firmy w dowolnym momencie. Rozwiązania, znane z ekranu komputera zostały przeniesione i dopasowane do specyfiki dotykowego interfejsu. Możesz zarządzać firmą z poziomu smartfona - tak, jakbyś właśnie siedział przed swoim biurkiem!


Mobilny HR w Twojej firmie

Poznaj korzyści, płynące z samoobsługi pracowniczej. enova365 pozwala na zarządzanie wnioskami pracowniczymi w trybie online. Dzięki temu pracownicy mają stały dostęp do kompletu informacji personalnych, gromadzonych przez dział Human Resources. Wykorzystanie elektronicznej komunikacji kadrowej znacznie redukuje liczbę tradycyjnych dokumentów w obiegu.

system erp enova365 na android

Korzyści dla Twojej firmy

Stały dostęp do danych
Stały dostęp do danych
Efektywne wykorzystanie pracy zdalnej
Efektywne wykorzystanie pracy zdalnej
Szybszy czas obiegu informacji
Szybszy czas obiegu informacji
Samoobsługa pracownicza
Samoobsługa pracownicza


Gwarantowana zgodność ze specustawą ws. COVID-19

W enova365 3 kwietnia 2020 roku zostały zaimplementowane zmiany wprowadzone ustawami pakietu "Tarczy antykryzysowej", a kolejne wersje wydawane są na bieżąco - eksperci z Soneta sp. z o.o. na bieżąco czuwają nad zgodnością oprogramowania z bieżącym stanem prawnym.

Pobierz już teraz system enova365 na swojego smartfona!

pobierz z Google Play

Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.