COMMERCIAL

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Kraków, ul. Narvik 30

Czym się zajmujemy?

COMMERCIAL- Integrator IT. Biegli sądowi z informatyki, rachunkowości i finansów. 100% wdrożeń wszystkich modułów i dodatków zakończone sukcesem w firmach małych oraz międzynarodowych korporacjach – KSR, MSR. Kompleksowo dostarczamy rozwiązania informatyczne dla biznesu oraz świadczymy support  24h/7dni15min.

Ponad 25 Klientów

Ponad 25 Klientów

Współpraca od 11 lat

Współpraca od 11 lat

Dlaczego my?
  • Posiadamy wiedzę we wszystkich dziedzinach wdrażanych modułów i dodatków
  • Proponujemy optymalny model doboru modułów, wdrożenia a w konsekwencji optymalizację zarządzania i wzrost konkurencyjności Państwa firmy
  • Doświadczenie i wiedza naszych biegłych sądowych z wokandy pozwala przeprowadzić optymalnie i prawidłowo wdrożenie
  • Posiadamy infrastrukturę i oprogramowanie zapewniające efektywne wdrożenie oraz Pakiet usług ProSupport for IT
Wdrożenia
Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Radio Taxi Barbakan sp. z o.o. Usługi i B2B
Andrzej Bobusia, prezes firmy
Andrzej Bobusia, prezes firmy

Wybór systemu okazał się trafiony. System jest bardzo wydajny i stabilny, posiada wiele przydatnych funkcjonalności. Jest szybki w obsłudze i intuicyjny. Eksploatowany przez nas moduł kadry płace pozwala bezproblemowo naliczać wynagrodzenia w specyficznej działalności transportu taxi.

F.H.U. Edmar Logistyka i spedycja
Marta Jedynak
Marta Jedynak

Wybór systemu okazał się trafiony. System jest bardzo wydajny i stabilny, posiada wiele przydatnych funkcjonalności. Jest szybki w obsłudze i intuicyjny. Można go dowolnie skonfigurować pod konkretne potrzeby. 

Farlek sp. z o.o. Utilities/ użyteczność publiczna

Wybór systemu okazał się trafiony. System bardzo efektywnie wspomaga skomplikowane rozliczenia z Narodowym Funduszem Zdrowia. Moduł kadrowo-płacowy rozlicza nie tylko wynagrodzenia pracowników ale i też bony świąteczne.

Yukon Transit sp. z o.o. Logistyka i spedycja
Zakharchuk Dmytro, Prezes zarządu
Zakharchuk Dmytro, Prezes zarządu

Wdrożyliśmy oprogramowania klasy ERP enova. System jest szybki w obsłudze i intuicyjny. Można go dowolnie skonfigurować pod konkretne potrzeby. Księga handlowa pozwala na pełną automatyzację księgowań poprzez schematy księgowe, dostosowane do naszego indywidualnego planu kont.  

PROLEK sp. z o.o. Utilities/ użyteczność publiczna
Paweł Aksamit, wiceprezes firmy
Paweł Aksamit, wiceprezes firmy

System jest bardzo wydajny i stabilny, posiada wiele przydatnych funkcjonalności. Jest szybki w obsłudze i intuicyjny.Księga inwentarzowa pozwala wydajnie zarządzać środkami trwałymi a elektroniczne wyciągi bankowe usprawniają kontrolę należności i zobowiązań. System bardzo efektywnie wspomaga skomplikowane rozliczenia z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Kanclerz podatkowy doradca Regina Całka Biura rachunkowe
Regina Całka
Regina Całka

Wybór systemu okazał się trafiony. Nasza firma ze względu na funkcjonalność ERP enova, inteligencję wbudowaną w program oraz ujednolicenie zasobów informatycznych przechodzi z systemów innych firm na ERP enova. System jest bardzo wydajny i stabilny, posiada wiele przydatnych funkcjonalności. Jest szybki w obsłudze i intuicyjny. Eksploatowane przez nas moduły pozwalają bezbłędnie i szybko rozliczać terminowo obsługiwane przez nas firmy przy stosunkowo małym zatrudnieniu i małej rotacji kadr. Oprogramowanie zostało wdrożone w sposób wysoce profesjonalny. Przedstawiciele firmy wdrażającej posiadają wysoką wiedzę w zakresie wdrażanych modułów zarówno informatyczną jak i merytoryczną. Konsultacje i obsługa w trybie 7 dni/24godz.

STALESIA sp. z o.o. Handel/ e-commerce
Mirosława Lis-Iwańska, Wiceprezes zarządu
Mirosława Lis-Iwańska, Wiceprezes zarządu

Wdrożyliśmy oprogramowania klasy ERP enova. System jest bardzo wydajny i stabilny, posiada wiele przydatnych funkcjonalności. Jest szybki w obsłudze i intuicyjny. Można go dowolnie skonfigurować pod konkretne potrzeby.